"Російський маркетинг, безглуздий і нещадний": У мережі висміяли "мощщні" сухарики

Скрепні продовжують шаленіти від мощей святого Миколая Чудотворця, що привезли в Москву з італійського Барі.

 Сухарики, освячені на мощах Святого Миколая. Фото: Твіттер.

У Росії продають сухарики, освячені на мощах Святого Миколая. Фотографію цього товару опублікували в Twitter-акаунті Мід Роіссі, передають Патріоти України.

"Російський маркетинг, безглуздий і нещадний", - підписаний знімок. Користувачі мережі висміяли продукт, назвавши його "мощщними" сухариками.

Як повідомляли Патріоти України, раніше в соціальних мережах висміяли росіян за надмірний ажіотаж навколо серпуховського Владичого монастиря, куди напередодні привезли мощі святого Миколая Чудотворця.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

З архіву ПУ. А нашим слабо? - Мережу вразила поведінка китайського поліцейського (фотофакт)

середа, 23 червень 2021, 1:00

Поліцейський допоміг старенькому чоловіку перетнути перехрестя, перенісши його на своїй спині. Відповідне відео з камер відеоспостережень у китайській соцмережі Weibo виставила бригада дорожньої поліцій М'яньяна, що у Китаї. Вона описала це відео як "к...