Російський мільярдер Босов, який наклав на себе руки, мав стати свідком у справі кримінального авторитета

Якби власник компаній "Сибантрацит" і "Востокуголь" Дмитро Босов відмовився свідчити у справі обвинуваченого в убивствах Анатолія Бикова, йому могли пригадати "інциденти з 90-х".

Дмитро Босов. Фото: Фейсбук.

Засновник групи "Аллтек", власник компаній "Сибантрацит" і "Востокуголь" Дмитро Босов, якого виявили мертвим 6 травня, мав давати свідчення у справі давнього друга і партнера, бізнесмена із кримінальним минулим Анатолія Бикова. Про це з посиланням на власні джерела повідомив 7 травня сайт MK.ru, передають Патріоти України.

Бикова затримали 7 травня у Красноярську за підозрою в подвійному вбивстві 26-річної давності. Босов і Биков були пов'язаними щодо бізнесу у сфері природних ресурсів, який обидва будували в 90-х.

Босов опинився перед непростим вибором, зазначили співрозмовники видання. Давати свідчення на користь старого партнера означало посваритися із владою, і тоді йому могли б пригадати якісь інциденти з 90-х. Викривати Бикова теж було ризиковано, можна було "нарватися на його людей".

Імовірно, це, а також низка інших проблем могли вивести 52-річного Босова з душевної рівноваги, пише MK.ru. У 90-х Биков став співвласником Красноярського алюмінієвого заводу. Іншим співвласником був Босов, який згодом став доларовим мільярдером. Про його самогубство стало відомо 6 травня. За даними управління Слідкому РФ по Московській області, чоловік вистрілив собі в голову з пістолета Glock. Компанія Босова є генеральним спонсором "Ночной хоккейной лиги", в іграх якої бере участь російський президент Володимир Путін.

Які авто з пробігом купують українці на внутрішньому ринку - підсумки вересня

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:47

В Україні за вересень збільшилися продажі нових і вживаних автомобілів. Експерти назвали найпопулярніші марки та моделі авто з пробігом на внутрішньому ринку. Про церозповіли в Інституті досліджень авторинку, передають Патріоти України. Найпопулярнішим...

Китай несподівано поставив під сумнів історичний успіх Індії на Місяці: Що там не так

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:45

Індія, яка стала лише четвертою країною світу, що змогла здійснити м'яку посадку на Місяць, а також першою, яка посадила свій космічний апарат "Вікрам" поблизу пересіченої місцевості південного полюса Місяця, ймовірно, перебільшує свої здобутки. Принай...