Російський окупант похизувався у розмові з дружиною, як вони вбили українку на очах її дітей

Служба безпеки України перехопила чергову розмову російського окупанта з дружиною, де він розповів, як солдати вбивають українських матерів на очах у їхніх дітей, передають Патріоти України.

У відео, яке оприлюднила пресслужба СБУ чути, як російський солдат розповідає дружині, які звірства вони вчиняють проти мирного українського населення. Зокрема окупант похвалився, що днями його товариші по службі вбили жінку, яка йшла з двома маленькими дітьми:

"Йшла мати з двома дітьми. Ну і що, наші оно вальнули її при дітях. Завалили…" – каже окупант. Як не дивно, ця інформація дружину російського військового не здивувала і не приголомшила. Навпаки, жінка підтримала такі дії російських військових: "Ну а що ж, звичайно. Вона вважається теж ворог", - сказала жінка окупанта.


Військовозобов’язаних стане більше: Кого ще призвуть на війну через зниження граничного віку

понеділок, 5 червень 2023, 16:30

Ухвалений народними депутатами законопроєкт № 9281 зменшує граничний вік перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25-річного віку, передають Патріоти України. Відповідні зміни було внесено до п. 2 ч. 1 ст. 37 Закону України «Про в...

Зі сльозами на очах: Легендарний Златан Ібрагімович оголосив про завершення кар'єри (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 15:30

Повісити бутси на гвіздок із закінченням сезону 2022/23 вирішив знаменитий форвард італійського "Мілана" та збірної Швеції Златан Ібрагімовіч, передають Патріоти України. 41-річний нападник завершив кар'єру, віддавши професіональному спорту понад 24 ро...