Російський окупант похизувався у розмові з дружиною, як вони вбили українку на очах її дітей

Служба безпеки України перехопила чергову розмову російського окупанта з дружиною, де він розповів, як солдати вбивають українських матерів на очах у їхніх дітей, передають Патріоти України.

У відео, яке оприлюднила пресслужба СБУ чути, як російський солдат розповідає дружині, які звірства вони вчиняють проти мирного українського населення. Зокрема окупант похвалився, що днями його товариші по службі вбили жінку, яка йшла з двома маленькими дітьми:

"Йшла мати з двома дітьми. Ну і що, наші оно вальнули її при дітях. Завалили…" – каже окупант. Як не дивно, ця інформація дружину російського військового не здивувала і не приголомшила. Навпаки, жінка підтримала такі дії російських військових: "Ну а що ж, звичайно. Вона вважається теж ворог", - сказала жінка окупанта.


"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...

Чи можна поставити буржуйку в квартирі і що треба знати

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:59

Буржуйка - це піч, яка здавна використовувалася для забезпечення тепла в квартирі при відсутності централізованого опалення. Її можна поставити в гаражі або на дачі, але з огляду на прогнози про важку і холодну зиму, українці подумують про те, щоб вста...