
Щоб не брати участь у війні проти України, російські окупанти готові себе калічити. Так звана "спецоперація", яку оголосив президент-країни агресора РФ Володимир Путін, перетворилася для загарбників на пекло, і єдине, про що вони мріють, – залишитися в живих, передають Патріоти України.
Про це свідчить телефонна розмова російського солдата з матір'ю, яку перехопила Служба безпеки України. "У мене такі думки, що якщо пустять на друге коло, я себе просто по нозі, щоб вона розпухла і я ходити не міг", – поскаржився він (щоб послухати запис, доскрольте новину до кінця).
Зі свого боку мати окупанта порадила синові розірвати контракт одразу після повернення додому, оскільки російське Міноборони не виконало жодної з умов договору.
"Їм пофіг. Вони – виродки. Путін – г…н к..нчений. Я його ненавиджу. І Шойгу", – відповів їй син. "Як сказав класик, кожен народ має владу, на яку заслуговує. А за розв'язану війну в Україні буде покараний кожен винний!" – заявили в СБУ.
В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...