"Російський папік виявився багатшим за інших?": Конкурс "Місіс Всесвіт" потрапив у скандал через перемогу громадянки РФ

4 лютого в Болгарії відбувся конкурс краси "Місіс Всесвіт-2022", де беруть участь заміжні жінки і ті, у яких є діти. Цього разу переможницею стала росіянка Олена Максимова, інформують Патріоти України.

За корону переможниці боролися 120 учасниць з різних країн - Китаю, Таїланду, Філіппін, Японії, Індії, Білорусі, України, Німеччини, Іспанії, США та інших. Однак перемогу здобула росіянка, що спровокувало шквал негативу на адресу організаторів конкурсу.

Користувачі мережі не розуміють, як в нинішніх обставинах на такому масштабному конкурсі могла перемогти громадянка Росії - країни, яка влаштувала повномасштабне вторгнення в Україну і вбиває мирне населення.

Що пишуть в мережі

  • "Що, російський папік виявився багатшим за інших?"
  • "Я щось не зрозуміла, а як це сталося в нинішній обстановці? Як цивілізований світ це допустив?"
  • "Іди лісом"
  • "Чому до участі допустили росіянку? Її країна щодня бомбить українські міста. Ллється кров військових, дітей, жінок. Ви в своєму розумі?"
  • "Чому росіянки досі виступають на світових конкурсах? РФ потрібно ізолювати від усього світу! Ваші руки по лікоть в крові, вбивці!"
  • "Серйозно? Росіянка? Що вона взагалі там забула? Після того, як Росія розв'язала війну, її громадян повинні відрізати від усього цивілізованого світу! Вони скрізь повинні бути ізгоями! Не розумію, чому на конкурсі такого рівня не всі ще це усвідомили"

Нагадаємо, раніше відбувся конкурс краси "Міс Всесвіт". У ньому взяла участь росіянка Анна Ліннікова. Дівчина оскандалилася своєю поведінкою. Вона обзивала "расистами" тих, хто не хотів з нею спілкуватися, і постійно бігала за українкою.

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...

"Він нічого не пам'ятає про себе, але маму впізнав": Рідні знайшли зниклого під Бахмутом бійця (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 23:53

Рідні відшукали безвісти зниклого родича 46-річного Івана Івахіва з Тернопільскої області завдіки фото у соцмережах, що виклав небайдужий знайомий Івана. Боєць зник біля Бахмута наприкінці лютого. Через втрату пам'яті внаслідок важкого поранення він не...