Російський полковник дав пряму вказівку "зрівняти з землею" ціле село на Сумщині, у мережі знайшли фото злочинця

Полковник Російської федерації Євген Журавльов з позивним "Венец" віддав наказ про знищення села Скрягівка в Сумській області. Російський командир дав пряму вказівку "зрівняти з землею" населений пункт, повідомили в центрі "Миротворець", передають Патріоти України.

Про це стало відомо з опублікованого раніше аудіоперехоплення розмови двох офіцерів окупаційної армії. Тепер Журавльов перебуває в "чистилищі" "Миротворця" як російський військовий злочинець, причетний до геноциду українського народу шляхом ведення бойових дій проти цивільного населення, цивільних об'єктів та об'єктів інфраструктури.

"Я зараз лупану по житлових кварталах"

У перехоплених у Тростянці (Сумська область) розмовах між двома офіцерами окупаційної армії з позивними "вінець" і "Ратник", вони домовляються бомбити житлові квартали.

В СБУ зазначили, що "Вінець" - командир 4-ї танкової дивізії полковник Журавльов Євген Миколайович. "Ратник" - його підлеглий, командир одного з підрозділів.

Окупанти кажуть, що їх активно поливають "Градами" і всім, чим тільки можна. У відповідь вони обстрілюють житлові квартали.

"Я зараз лупану по житлових кварталах. Вони зараз образяться і будуть працювати", - доповідає один з них. "Давай, лупи скрізь! По населених пунктах прямо хуя**. На захід кинь пару штук. Всі найближчі від мене", - сказав командир і дав наказ почистити два населених пункти.

Стоїть питання: Нардеп розповів, скількох українців потенційно можуть мобілізувати

понеділок, 24 червень 2024, 22:55

Мобілізаційний потенціал в Україні становить щонайменше 5-6 млн чоловіків. Однак від ЗСУ немає запиту на мобілізацію їх усіх. Про це повідомив нардеп, голова Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, передають Патріоти Укр...

На неї дивились з болем та співчуттям: 37-річна жінка скинула 70 кг і перетворилась на секс-бомбу та королеву краси. Як це вдалося. Фото до і після

понеділок, 24 червень 2024, 21:20

Великі розміри Еффі Мерфі завадили їй вирушити в подорож світом разом із сім'єю. Уряд однієї з країн відмовив їй у візі, визнавши подорож з її вагою "ризиком для здоров'я". 37-річна Еффі Мерфі з Ірландії схудла майже на 70 кілограмів після операції з в...