Російський полковник дав пряму вказівку "зрівняти з землею" ціле село на Сумщині, у мережі знайшли фото злочинця

Полковник Російської федерації Євген Журавльов з позивним "Венец" віддав наказ про знищення села Скрягівка в Сумській області. Російський командир дав пряму вказівку "зрівняти з землею" населений пункт, повідомили в центрі "Миротворець", передають Патріоти України.

Про це стало відомо з опублікованого раніше аудіоперехоплення розмови двох офіцерів окупаційної армії. Тепер Журавльов перебуває в "чистилищі" "Миротворця" як російський військовий злочинець, причетний до геноциду українського народу шляхом ведення бойових дій проти цивільного населення, цивільних об'єктів та об'єктів інфраструктури.

"Я зараз лупану по житлових кварталах"

У перехоплених у Тростянці (Сумська область) розмовах між двома офіцерами окупаційної армії з позивними "вінець" і "Ратник", вони домовляються бомбити житлові квартали.

В СБУ зазначили, що "Вінець" - командир 4-ї танкової дивізії полковник Журавльов Євген Миколайович. "Ратник" - його підлеглий, командир одного з підрозділів.

Окупанти кажуть, що їх активно поливають "Градами" і всім, чим тільки можна. У відповідь вони обстрілюють житлові квартали.

"Я зараз лупану по житлових кварталах. Вони зараз образяться і будуть працювати", - доповідає один з них. "Давай, лупи скрізь! По населених пунктах прямо хуя**. На захід кинь пару штук. Всі найближчі від мене", - сказав командир і дав наказ почистити два населених пункти.

Мафія, звісно, брутальна, але... У Японії було заарештовано члена грізної якудзи, бо не прибрав на вулиці за собакою

понеділок, 29 травень 2023, 6:19

Хоча відомо, що член якудзи щоранку ходить із собакою по тому самому маршруту, він заперечує пред'явлені йому звинувачення. Як повідомляє Sora News, поліцейські в японському місті Асахікава, префектура Хоккайдо, заарештували члена якудзи за те, що він ...

Перетвори свою лють на зброю, підняти прапор над Кримом: Як та до чого готують Гвардію наступу НГУ, чому вона стає одною з найбільш вмотивованих складових українського війська

понеділок, 29 травень 2023, 6:10

Гвардія наступу провела успішну рекрутингову кампанію. На вступ подали заявки близько 40000 цивільних добровольців, а також службовців інших структур МВС. Кожна з бригад створена на основі уже існуючого бойового підрозділу МВС. Тепер тут буде більше лю...