
Російські військові в Україні відзначилися не тільки тотальною жорстокістю, а й дурістю. Один з солдатів армії РФ пограбував квартиру в Ірпені та залишив господині своє фото. Про це власниця житла Валерія розповіла в коментарі "Українській правді", передають Патріоти України.
За словами жінки, вона знайшла фото російського мародера, яке він зробив на Polaroid, під килимом у своїй квартирі. "Я знайшла його (фото) 14 травня під килимом. Перед цим бачила, що мій фотоапарат Polaroid пошкоджений і я навіть його не включала. Думала, що могли що-небудь в нього покласти. А коли побачила фото, то зрозуміла, що солдат подумав, що він не працює, бо фото спочатку чорне. Йому потрібен час проявитися", - розповіла жінка.

Валерія живе в комплексі "Грін Ярд", де росіяни провели три тижні. "Нас не було в період окупації в місті. Були наші сусіди, які весь час жили в підвалі. З їхніх слів нашу квартиру вони почали грабувати в першу чергу, не знаю чому, можливо, тому що тільки у нас висів Кондиціонер", - зазначила постраждала.
Вона зазначила, що російські солдати вкрали понад 10 золотих прикрас, крім хрестиків, а також забрали інші цінні речі.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...