Російський солдат пограбував квартиру в Ірпені та залишив своє фото "на пам'ять" господині

Російські військові в Україні відзначилися не тільки тотальною жорстокістю, а й дурістю. Один з солдатів армії РФ пограбував квартиру в Ірпені та залишив господині своє фото. Про це власниця житла Валерія розповіла в коментарі "Українській правді", передають Патріоти України.

За словами жінки, вона знайшла фото російського мародера, яке він зробив на Polaroid, під килимом у своїй квартирі. "Я знайшла його (фото) 14 травня під килимом. Перед цим бачила, що мій фотоапарат Polaroid пошкоджений і я навіть його не включала. Думала, що могли що-небудь в нього покласти. А коли побачила фото, то зрозуміла, що солдат подумав, що він не працює, бо фото спочатку чорне. Йому потрібен час проявитися", - розповіла жінка.

Валерія живе в комплексі "Грін Ярд", де росіяни провели три тижні. "Нас не було в період окупації в місті. Були наші сусіди, які весь час жили в підвалі. З їхніх слів нашу квартиру вони почали грабувати в першу чергу, не знаю чому, можливо, тому що тільки у нас висів Кондиціонер", - зазначила постраждала.

Вона зазначила, що російські солдати вкрали понад 10 золотих прикрас, крім хрестиків, а також забрали інші цінні речі.

"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

четвер, 6 жовтень 2022, 13:50

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд вп...

6 жовтня велике церковне свято, пов'язане з Іоаном Хрестителем. Народні прикмети та забобони на цей день

четвер, 6 жовтень 2022, 8:20

6 жовтня православна церква згадує Зачаття пророка та Предтечі Господнього Іоана Хрестителя. . Іоан Хреститель найбільш шанований християнський святий після Діви Марії. Пророк Божий народився неподалік Єрусалиму у священика Захарія та праведної Єлизав...