Російський телеведучий шоу "Битви екстрасенсів" засипався на корупції та фальсифікаціях

Керівництво каналу ТНТ звільнило Сергія Сафронова.

Один з беззмінних ведучих містичного шоу Сергій Сафронов вимагав у учасників проекту мільйони за підказки. Про це повідомляє StarHit, передають Патріоти України.

«У мене є записи переговорів, банківські перекази, величезна кількість повідомлень, злиті завдання», - заявила екстрасенс Аліна Вердіш.
Послуги ведучого коштували недешево: за випробування «Ширма» - 600 тисяч рублів, за «Багажник» - 900 тисяч. Кожен наступний етап Сафронов оцінював в 200 тисяч рублів і обіцяв учасниці, що проведе її до фіналу.
Для підказок він придумував різні хитрощі. Так, в якому ряду стоїть машина з людиною, визначалося, по руці Сафронова, в якій він тримав особисту річ захованого глядача, а колір автомобіля вибирався з того, на якому пальці він крутить кільце. У «Ширмі» за завісою ховалися диригент і оркестр, яким ведучий, за його словами, керував онлайн по відеозв'язку. В результаті керівництво каналу ТНТ звільнило Сергія Сафронова.

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...