Російських льотчиків хочуть звільнити через зображення фалоса в небі на підтримку Дзюби

В Росавіації вирішили, що керівники авіакомпанії не виконали зобов'язання «з розвитку і підтримки «культури безпеки, яка повинна визначати абсолютний пріоритет питань безпеки польотів»

Комісія Росавіації відреагувала на інцидент з відхиленням від курсу Boeing-737 лоукостера «Победа», який 11 листопада слідував з Москви в Єкатеринбург рейсом DP407 і «намалював» в районі Нефтекамську схожу на пеніс фігуру. Таким оригінальним способом екіпаж пасажирського літака підтримав скандально відомого футболіста Артема Дзюбу, повідомляють Патріоти України із посиланням на 360tv.ru.

Незвичайну траєкторію польоту зафіксував сайт Flightradar24.

Під час опитування комісією командир повітряного судна і другий пілот заявили, що в польоті їм стали надходити «сигнали про відсутність даних від right FMC, тобто про несправності розташованих праворуч датчиків орієнтації. Тому «при отриманні дозволу від диспетчера на виконання маневру» вони виконали «дві орбіти над точкою». Прилади запрацювали, тому в бортовий журнал вони нічого не записали і продовжили політ.

Причину маневрів пояснив гендиректор «Побєди» Андрій Калмиков. А віце-президент профспілки льотного складу Росії Олег Буленков заявив, що оскільки в польоті ніхто не постраждав і нічого не постраждало, значить, маневр був безпечним. Що ж стосується етичної сторони питання, то «що прищепили, то і отримали».
Проте в Росавіації вирішили, що керівники авіакомпанії не виконали зобов'язання «з розвитку і підтримки «культури безпеки, яка повинна визначати абсолютний пріоритет питань безпеки польотів», тому рекомендували засновнику лоукостера («Аерофлоту») розглянути питання про їх звільнення.

"Я з України, але за Путіна": Ще одна блогерша відзначилася провокаційною заявою в соцмережі TikTok

вівторок, 26 січень 2021, 21:29

У "Миротворці" вказала, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою. Там зазначено, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою, а також бере участь в інформаційній спецоперації РФ проти України. "Я з України, але я любл...

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...