Російським лікарям більше не довіряють: Понівеченого фігуриста Костомарова терміново вивозять з РФ

Російського фігуриста Романа Костомарова, який насилу пережив численні ампутації і був за крок від смерті, вирішили терміново відвозити з РФ. Судячи з усього, російським лікарям вже мало хто довіряє, тому їх відсторонили від роботи зі спортсменом, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє російський Telegram-канал MASH, фігуриста, який відкрито підтримував повномасштабну війну РФ проти України, хочуть перевезти до Німеччини. Там його планують лікувати і відновлювати.

Зараз Костомарова намагаються підготувати до транспортування. Однак чи перенесе він дорогу на тлі своїх проблем зі здоров'ям - залишається загадкою.

"Всіх лікарів лікарні в Комунарці відсторонили від роботи з ним. За нашою інформацією, зараз фігуриста через телемедицину ведуть німецькі фахівці. Лікарі намагаються стабілізувати його стан, щоб спокійно перевезти за кордон", - вказує Telegram-канал.

Крім цього повідомляється, що до Костомарова практично нікого не пускають. Заходити в палату до фігуриста можуть лише люди з обмеженого кола. Так його родичі і медики намагаються уникнути "витоків".

Працює менше енергоблоків: Українців просять економити "світло"

середа, 31 травень 2023, 14:01

В Україні вдень 31 травня вистачає електроенергії на покриття потреб споживачів, тому відключень не планується, якщо не виникне дефіциту у вечірній час. Річ у тому, що через масові ремонти відключаються енергоблоки, а споживання вечорами сильно зростає...

"Я завжди відчувала себе не такою, як усі": Всесвітньо відома співачка зізналася, що страждає аутизмом

середа, 31 травень 2023, 13:43

Відома австралійська співачка Sia поділилася з шанувальниками несподіваною новиною. Виявляється, вона страждає аутизмом. Про свій діагноз знаменитість дізналася не так давно, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що зазвичай про цей діагноз ста...