
Добровольці з Росії, отримавши поранення на Донбасі, виявляються непотрібними і покинутими. Про це пише блогер під ніком Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter, повідомляють Патріоти України.
"Прочитав, що *діот з телевізора сказав, що в РФ багато добровольців знову повернуться, щоб захищати "республіку". Ви зовсім чи що. Пам'ять у людей, хто там був ще не померкла і все пам'ятають, з якої причини вони поїхали. І причина це не перемир'я, як кажуть, а ставлення до добровольців. Просто кинутим після поранень і звільнень заднім числом після госпіталів дуже дивно чути про повернення на Донбас", - цитує слова одного з них блогер.

Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...