"Российская актриса Чулпан Хаматова неожиданно "прозрела" и теперь говорит, что никогда бы не поддержала Путина", - Бабченко

З початком бойових дій на Донбасі вже можна було відмовитися від показної лояльності Путіну, але актриса на це чомусь не пішла.

Чулпан Хаматова. Фото: БИЗНЕС Online.

Російська актриса Чулпан Хаматова несподівано «прозріла» і тепер говорить, що ніколи б не підтримала Путіна, якби знала про майбутню війну на Донбасі. Хаматовій на це заявили, що її розкаяння запізнилося, та й в щирість виправдань віриться важко, зазначають Патріоти України.

Журналіст Аркадій Бабченко вважає, що аргументи Хаматової звучать непереконливо, оскільки багато років вона відмахувалася від голосу правди. «Одна проблема. Вам говорили, Чулпан Наилевна. Вам говорили, трубили во все трубы, орали во все уши. Вас предупреждали. Но нет. Вы не хотели слышать. А от нас, оравших, отмахивались», — нагадав Бабченко.

Журналіст вважає, що з початком бойових дій на Донбасі вже можна було відмовитися від показної лояльності Путіну, але Хаматова на це не пішла. У 2015 році актриса отримала від російського президента державну премію.

«Чулпан Наилевна, а когда война уже шла — что мешало перестать брать цацки из рук убийцы… Вы и сейчас не хотите слышать. Мы и сейчас вам в уши орем. Но вы опять отмахиваетесь. А вас предупреждали», — додав Бабченко.

Хіти тижня. "Их нравы": У Росії парочка зайнялася сексом прямо біля церки (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 10:00

У Росії в столиці Республіки Татарстан, місті Казань, парочка ввечері зайнялася сексом прямо біля церкви святого Кирила Казанського, розташованої на вулиці Чистопольска, повідомляють Патріоти України. Інтимні втіхи молодих людей зняли на відеокамери св...

Хіти тижня. Все погано: Фото з Росії вразило соцмережі

четвер, 19 вересень 2019, 9:00

У мережі опубліковано фотографію з Росії, яка вбила соціальні мережі. На знімку написаний на асфальті телефон, зателефонувавши за яким можна придбати сир пармезан. Після введення російських контрсанкцій продукція виробників Західної Європи потрапила в ...