"Российская актриса Чулпан Хаматова неожиданно "прозрела" и теперь говорит, что никогда бы не поддержала Путина", - Бабченко

З початком бойових дій на Донбасі вже можна було відмовитися від показної лояльності Путіну, але актриса на це чомусь не пішла.

Чулпан Хаматова. Фото: БИЗНЕС Online.

Російська актриса Чулпан Хаматова несподівано «прозріла» і тепер говорить, що ніколи б не підтримала Путіна, якби знала про майбутню війну на Донбасі. Хаматовій на це заявили, що її розкаяння запізнилося, та й в щирість виправдань віриться важко, зазначають Патріоти України.

Журналіст Аркадій Бабченко вважає, що аргументи Хаматової звучать непереконливо, оскільки багато років вона відмахувалася від голосу правди. «Одна проблема. Вам говорили, Чулпан Наилевна. Вам говорили, трубили во все трубы, орали во все уши. Вас предупреждали. Но нет. Вы не хотели слышать. А от нас, оравших, отмахивались», — нагадав Бабченко.

Журналіст вважає, що з початком бойових дій на Донбасі вже можна було відмовитися від показної лояльності Путіну, але Хаматова на це не пішла. У 2015 році актриса отримала від російського президента державну премію.

«Чулпан Наилевна, а когда война уже шла — что мешало перестать брать цацки из рук убийцы… Вы и сейчас не хотите слышать. Мы и сейчас вам в уши орем. Но вы опять отмахиваетесь. А вас предупреждали», — додав Бабченко.

"Вы - редиска!...": У Києві "герою парковки" залишили гнівне послання (фото)

середа, 30 вересень 2020, 13:15

Інцидент стався в столичному мікрорайоні Осокорки. У Києві помітили чергового "героя парковки", який, паркуючись, заблокував проїзд трьом автомобілям. Відповідне фото розмістили в Telegram-каналі dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. Інцидент стався...

Хіти тижня. Вони приречені на щастя: Астрологи назвали найміцніші пари за знаком Зодіаку

середа, 30 вересень 2020, 13:00

Астрологи назвали три найміцніші пари за знаком Зодіаку, передають Патріоти України. Ці знаки об'єднує любов до різноманітності. Представники цих знаків Зодіаку хочуть зробити своє життя яскравим і незабутнім, тому їм ніколи не буває нудно або нецікав...