"Российская актриса Чулпан Хаматова неожиданно "прозрела" и теперь говорит, что никогда бы не поддержала Путина", - Бабченко

З початком бойових дій на Донбасі вже можна було відмовитися від показної лояльності Путіну, але актриса на це чомусь не пішла.

Чулпан Хаматова. Фото: БИЗНЕС Online.

Російська актриса Чулпан Хаматова несподівано «прозріла» і тепер говорить, що ніколи б не підтримала Путіна, якби знала про майбутню війну на Донбасі. Хаматовій на це заявили, що її розкаяння запізнилося, та й в щирість виправдань віриться важко, зазначають Патріоти України.

Журналіст Аркадій Бабченко вважає, що аргументи Хаматової звучать непереконливо, оскільки багато років вона відмахувалася від голосу правди. «Одна проблема. Вам говорили, Чулпан Наилевна. Вам говорили, трубили во все трубы, орали во все уши. Вас предупреждали. Но нет. Вы не хотели слышать. А от нас, оравших, отмахивались», — нагадав Бабченко.

Журналіст вважає, що з початком бойових дій на Донбасі вже можна було відмовитися від показної лояльності Путіну, але Хаматова на це не пішла. У 2015 році актриса отримала від російського президента державну премію.

«Чулпан Наилевна, а когда война уже шла — что мешало перестать брать цацки из рук убийцы… Вы и сейчас не хотите слышать. Мы и сейчас вам в уши орем. Но вы опять отмахиваетесь. А вас предупреждали», — додав Бабченко.

Конституційний суд України скасував підвищення пенсійного віку: кого торкнеться постанова

субота, 25 січень 2020, 11:06

Йдеться про поступове збільшення на п'ять років віку виходу на пенсію на пільгових умовах для працівників, визначених у нормах закону №213 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо пенсійного забезпечення" від 2 березня 2015 № 213-VIII. ...

Хіти тижня. Біда за бідою: На Оман обрушився "гнів небес" (фото, відео)

субота, 25 січень 2020, 11:00

Не встигла країна оговтатись після смерті монарха, котрий правив султанатом десятки років, як нове нещастя спіткало її населення. На Оман обрушилися раптові повені після сильних опадів в країні. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на вид...