"Ротару має право на власну думку щодо політики РФ": Поклонська несподівано підтримала співачку

Няша вирішила запросити Софію Михайлівну на каву.

Депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська вважає недоречною критику на адресу української співачки Софії Ротару. Про це Поклонська написала в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

«Гастролі українських зірок естради в Росії і навпаки - це відмінний крок для нормалізації відносин. І якщо хтось не згоден з позицією артиста з якого-небудь питання, він може запросити його на чашку кави і, можливо, спробувати переконати», - написала вона.
За її словами, росіяни і українці втомилися від політиків, які сприймають особисту думку людини як образу, і як результат одні забороняють брати участь в «Євробаченні», інші придумують «втому» від всіма улюблених артистів.
«Я вважаю, що Софія Ротару, Лайма Вайкуле та Ніно Катамадзе, як і будь-яка інша людина, мають право на будь-яку думку про політику, що проводиться Росією, і про Крим в тому числі, не ображаючи при цьому вибір кримчан. Від цього їх творчість не стане менш цінною, а музика не зазвучить по-іншому», - заявила політик.
Поклонська додала, що в будь-який час чекає Ротару на каву, щоб обговорити з нею те, з чим вона не згодна.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...