Про це Реброва заявила під час четвертої Міжнародної науково-практичної конференції «Практика стратегічних комунікацій в умовах війни», передають Патріоти України.
«Щодо Спасу Чернігівського і декількох ще подібних пам'яток в Україні держава має прийняти подібне рішення, яке було прийнято в 90-х роках щодо Софії, про непередачу у користування. Бо користування цими пам’ятками потребує високого професіоналізму, глибокого розуміння, і вони мають виконувати державну функцію», - зазначила Реброва.
Вона зазначила, що Спас Чернігівський є однією з найдавніших пам’яток доби Русі-України та «рідним братом Софії Київської».
За словами директорки заповідника, у 2023 році собор звільнили від впливу Московського патріархату, після чого розпочали роботи з очищення та відновлення пам’ятки.
Реброва додала, що нині жителі Чернігова «відкривають для себе Спас», а сам храм має бути не лише релігійною спорудою, а й центром культурного та державного життя.Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...