Роздадуть по 2 тис. грн на дорослого та 3 тис. - на дитину: Кому автоматично призначать виплати у 2023-му і як перевірять

В Україні в 2023-му автоматично продовжать виплати переселенцям. 2 тис. грн на дорослого та 3 тис. на дитину зможуть отримати ті українці, які переїхали з регіонів, в яких ведуться військові дії чи перебувають в окупації. При цьому на переселенців чекають вибіркові перевірки, передають Патріоти України.

Як розповів заступник міністра соцполітики Віталій Музиченко у телемарафоні "Єдині новини", про перевірку попереджатимуть телефоном. Якщо виявиться, що переселенець не мешкає за місцем, яке він вказав при оформленні допомоги, виплату можуть забрати. При цьому, після дзвінка до моменту, коли переселенець з'явиться в органах соцзахисту, дають 10 днів.

"Такі перевірки – для того, щоб перевірити дані від органів соцзахисту, правоохоронців, місцевого самоврядування. Якщо будуть підозри, що людина не проживає за місцем реєстрації", – зазначив він.

При цьому збільшили виплати для тих українців, які дали притулок у своїх будинках та квартирах переселенців. "На опалювальний сезон розміри компенсації збільшено вдвічі. На сьогодні це 30 грн на особу на день. Це 900 грн на місяць на кожного переселенця", - говориться в повідомленні.

У Британії двоє вандалів зпиляли легендарне "дерево Робін Гуда" заради заробітку в TikTok (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 5:00

300-річний гігант був місцем паломництва туристів та гордістю мешканців північно-східної Англії. Британська поліція заарештувала двох людей, яких підозрюють у тому, що саме вони спиляли найвідоміше дерево Англії, 300-річний платан Геп (Sycamore Gap) бі...

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...