Розганяється максимум до 85 км/год.: На Львівщині помітили незвичний ретро-спорткар 1932 року (фото)

В Україні засвітився рідкісний ретро-спорткар - біля руїн гірської фортеці Тустань у Львівській області помітили родстер Opel 1,8 Litre 1932 року випуску. Про це пише "ТопЖир", передають Патріоти України.

Незважаючи на свій поважний вік, автомобіль може похвалитися відмінним станом і дуже добре зберігся.

У 30-ті роки минулого століття було випущено 32 тисячі примірників таких автомобілів. Вони не були занадто дорогими для свого часу, однак і швидкістю не відрізнялися. Opel ставив на них 1,8-літрову шістку потужністю всього 32 л. с. Родстер може розігнатися максимум до 85 км.

Примірник, помічений близько Тустані, пройшов грунтовну реставрацію. При цьому фахівці зберегли оригінальність авто на рівні 85%.

Українці втратять частину пенсії через низьку зарплату під час війни: У ПФУ порадили, як вчинити

вівторок, 28 березень 2023, 16:50

Через війну багатьом українцям зменшили зарплату, а також не завжди зароблене виплачують вчасно. Звісно, що і ЄСВ, який відраховують на майбутню пенсію, також став нижчим, передають Патріоти України. Отже й розрахункова пенсія буде меншою через падіння...

Погода на Великдень в Україні: Синоптики розповіли, чи чекати похолодання та заморозків

вівторок, 28 березень 2023, 16:30

Великдень в Україні у 2023 році відзначатимуть 16 квітня. Синоптики розповіли, чи встигне до цього часу прогрітися земля після заморозків на цьому тижні і чи варто очікувати на нову хвилю похолодання у квітні, передають Патріоти України. Так, поточний ...