"Рожденный красть - творить не может": У мережі жорстко висміяли Дубінського через скандальне майно

Блогер Денис Казанський, коментуючи наявність у депутата від фракції "Слуга народу" Олександра Дубинського більше 20 квартир, земельних ділянок та значного автопарку, назвав головною проблемою парламентаря - відсутність у фантазії, передають Патріоти України.

"Біда навіть не в тому, що наші політики акумулюють корупційні доходи. Біда в тому, що у них не вистачає фантазії на більше, ніж купити 30 квартир і 20 машин", – написав блогер в Twitter. "Тобто гроші навіть не вкладаються в економіку, а осідають мертвим вантажем в защічних мішках", – додав він.

Дубинського також висміяли користувачі мережі. "Народжений красти – творити не може", – пише Вусатий Навк. "Частину вивів за кордон, частину віддав друзям у вигляді інвестицій під чесне слово, на інше накупив квартир", – резюмував chudic.

У метро Києва помітили хлопця, який готовий до епідемії коронавірусу (фотофакт)

субота, 29 лютий 2020, 0:32

За даними МОЗ, в Україні поки немає випадків зараження коронавірусом COVID-2019, однак він вже "атакував" сусідні країни. У п'ятницю, 28 лютого, в Києві, де вже проводять навчання на випадок виявлення випадків захворювання коронавірусом, пасажир метро ...

Хіти тижня. Яка головна мета масштабних обстрілів бойовиками на Донбасі: Військовий озвучив версію

субота, 29 лютий 2020, 0:10

Путін швидко знайшов вихід. Замість того, щоб давати пояснення на ініціативи Зеленського про спільне патрулювання, вдарили по українських позиціях з усіх стволів. Показали, що Росія ніби не учасник конфлікту. Головна політична мета обстрілів – примусит...