Рожеві, як мрія: На популярний лиман у Кирилівці прилетіли рідкісні птахи (фото)

В Україні рожеві пелікани живуть в дельті Дунаю між Україною і Румунією.

У курортній Кирилівці Запорізької області відпочивальники помітили рідкісних птахів - там з'явилася зграя рожевих пеліканів. Про це повідомили в Telegram-каналі "Это Запорожье", передають Патріоти України.

"На Молочному лимані вдалося зняти рожевих пеліканів", - йдеться в повідомленні. Рожевий пелікан - один з двох видів пеліканів фауни України. Пелікани - птиці вкрай своєрідної зовнішності, їх легко впізнати по величезному - в п'ять разів більше голови - дзьобу.

Гніздиться рожевий пелікан мілководними внутрішніми водоймами з густими очеретяними чагарниками на березі, на озерах і річках, рідше на слабо зарослих островах. Іноді поселяється на солоних водоймах без надводної рослинності. В Україні рожеві пелікани живуть в дельті Дунаю між Україною і Румунією. Одна колонія налічує 6-8 тисяч пар. Всього ж їх в літній період може бути до 30 тисяч особин.

Не пропустіть можливості: День осіннього рівнодення розверне життя трьох знаків Зодіаку на 180 градусів

вівторок, 22 вересень 2020, 12:30

У Тільця починається прекрасний час для того, щоб поліпшити умови на роботі. 22 вересня - День осіннього рівнодення. Астролог Наталія Коляда розповіла, на які знаки Зодіаку з цього дня чекають зміни в житті. Серед цих знаків - Тілець, Скорпіон і Козері...

"Це треш якийсь": Степанов обурений проведенням багатолюдного фестивалю в Запоріжжі (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 12:15

На свято завітали десятки тисяч людей. Про жодні маски та соціальну дистанцію не йшлося. У Запоріжжі в розпал пандемії коронавірусу влаштували масові гуляння в рамках щорічного музичного фестивалю "Khortytsia Freedom". Відповідне відео опублікувала Tez...