
Опублікували засекречені документи щодо створення першої радянської атомної бомби. Її активною розробкою займалися фахівці з гітлерівської Німеччини, які прибули в СРСР після війни, передають Патріоти України.
Серед документів є факсиміле, пов'язані з розвитком ядерної індустрії та 5-сторінкові анкети спеціального призначення. Німецькі вчені заповнювали їх перед допуском до робіт.
Особисту інформацію залишили 6 німецьких вчених - лауреат Нобелівської премії Густав Герц, Ніколаус Риль, Манфред фон Арденне, Петер Тіссен, Хайнц Позе та Роберт Депель.
Усі вони врешті отримали сталінські премії та нагороди. Пізніше вчені повернулись в Німецьку демократичну республіку, що перебувала під впливом СРСР. Успішне випробування першої радянської атомної бомби провели 29 серпня 1949 року в Казахстані.


36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...