"Розлюбити СРСР - це як розлюбити маму": Ольга Фреймут прокоментувала свій перехід на "Інтер" (відео)

Телеведуча заявила, що глядач, який вважає “Інтер” проросійським, – не її глядач.

Ольга Фреймут. Фото: соцмережі.

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут, яка нещодавно перейшла працювати на телеканал “Інтер”, заявляє, що нічого проросійського там не побачила, бо такого й немає. Про це Фреймут сказала на прес-конференції у КП, передають Патріоти України.

Фреймут заявила, що глядач, який вважає “Інтер” проросійським, – не її глядач. Бо її глядач “розбирається в ситуації” та розуміє, “де його обманюють, а де – ні”. Також Фреймут виступила проти заборони радянських фільмів із російськими акторами з чорного списку, які підтримали в 2014-му антиукраїнську політику Кремля.

Телеведуча заявила, що СРСР – “це взагалі інша країна була”, тож вона не розуміє, як можна швидко її розлюбити. За словами Фреймут, це те саме, що розлюбити свою маму.

Фрагмент на відео – 44-та хвилина:

Благородний метал став легшим в обсязі, але не менш цінним: ​Швейцарські вчені створили нову форму золота з властивостями пластика

субота, 18 січень 2020, 9:04

Швейцарські вчені створили нову форму золота, яка важить в 5-10 разів менше, ніж зазвичай. Для цьогобули використані білкові волокна і полімерний латекс, після чого туди вставили тонкі диски з нанокристалів золота, зазначають Патріоти України.

Не вперше і мабуть не востаннє: Хрещатиком знов пронісся забіг абсолютно голих чоловіків (фото 16+)

субота, 18 січень 2020, 8:22

У п'ятницю, 17 січня, в центрі Києва невідомі чоловіки влаштували забіг "в чому мати народила". Підтверджуюче фото розмістив у Facebook журналіст Анатолій Яворський, зазначають Патріоти України. Автор поста також продемонстрував хід акції, показавши ві...