Розмір має значення: Вчені шокували відкриттям щодо тривалості життя

На думку вчених, жінки з 38 і чоловіки з 42 розміром ноги здатні дожити в середньому до 84 і 82 років відповідно.

Дослідники Кембріджського університету заявили, що розмір ноги може бути пов'язаний з тривалістю життя людини. До такого висновку вони прийшли, проаналізувавши дані більше 3 тисяч летальних випадків, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вчені з'ясували, який розмір ноги притаманний людям з високим показником середньої тривалості життя.
На думку вчених, жінки з 38 і чоловіки з 42 розміром ноги здатні дожити в середньому до 84 і 82 років відповідно.
Що стосується самої короткої тривалості життя, то серед чоловіків раніше вмирають володарі 45 розміру ноги: розрахунки показали, що в середньому вони живуть 67-69 років. Втім, чоловіки з мініатюрними ногами теж ризикують рано померти: мають 38 розмір живуть в середньому 68-69 років, констатують фахівці.

Серед жінок, за їхніми словами, до короткої тривалості життя схильні володарки 35 і 42 розміру ноги: живуть вони в середньому 68-69 років.

"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

субота, 28 травень 2022, 13:50

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, п...

"Ти можеш тільки сп***ити": Ексфорвард збірної України висміяв бажання Пушиліна створити новий Шахтар у "ДНР"

субота, 28 травень 2022, 13:40

Колишній футболіст Олексій Бєлік відреагував на бажання ватажка терористичної організації «ДНР» Дениса Пушиліна створити новий донецький Шахтар на окупованих територіях. Ексфорвард збірної України опублікував у сторіс Instagram скріншот новини з планам...