Розмір має значення: Вчені шокували відкриттям щодо тривалості життя

На думку вчених, жінки з 38 і чоловіки з 42 розміром ноги здатні дожити в середньому до 84 і 82 років відповідно.

Дослідники Кембріджського університету заявили, що розмір ноги може бути пов'язаний з тривалістю життя людини. До такого висновку вони прийшли, проаналізувавши дані більше 3 тисяч летальних випадків, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вчені з'ясували, який розмір ноги притаманний людям з високим показником середньої тривалості життя.
На думку вчених, жінки з 38 і чоловіки з 42 розміром ноги здатні дожити в середньому до 84 і 82 років відповідно.
Що стосується самої короткої тривалості життя, то серед чоловіків раніше вмирають володарі 45 розміру ноги: розрахунки показали, що в середньому вони живуть 67-69 років. Втім, чоловіки з мініатюрними ногами теж ризикують рано померти: мають 38 розмір живуть в середньому 68-69 років, констатують фахівці.

Серед жінок, за їхніми словами, до короткої тривалості життя схильні володарки 35 і 42 розміру ноги: живуть вони в середньому 68-69 років.

Леся Нікітюк позувала на тлі квітучих сакур та дещо оголила (фото)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:22

Телеведуча закликала українців їхати до Вінниці. Українська телеведуча Леся Нікітюк покрасувалася стрункою фігурою, оголивши прес. Нові знімки вона опублікувала у своєму Instagram, передають Патріоти України.

З архіву ПУ. Розплата: Вчені знайшли шокуючий зв'язок між благополуччям країн і смертністю від коронавірусу

четвер, 22 квітень 2021, 23:55

Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили шокуючий зв'язок між економічним добробутом країн і рівнем смертності від коронавірусу. Результати дослідження американських вчених опубліковано у квітні 2020...