
Для перереєстрації "євроблях" в Україні хочуть ввести максимально просту формулу. Про це поінформував міністр інфраструктури Владислав Криклій, передають Патріоти України.
Міністр інфраструктури виступає за те, щоб зробити розмитнення в Україні за грузинським зразком, адже в Грузії старі іномарки коштують у рази дешевше, ніж в нашій країні.
Розмитнити авто грузинам значно дешевше, ніж українцям, оскільки там за літр об'єму двигуна автомобіля платять від одного до трьох доларів. Дана схема дозволить не тільки спростити і здешевити легалізацію еврономеров, але і позбавитися від корупційних схем.
Однак на даний момент це лише ідея, здійснити яку буде не так просто. Реалізувати подібне буде складно через Міністерства фінансів. Справа в тому, що у бюджет вже закладені всі надходження від розмитнення автомобілів.
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...