
Для перереєстрації "євроблях" в Україні хочуть ввести максимально просту формулу. Про це поінформував міністр інфраструктури Владислав Криклій, передають Патріоти України.
Міністр інфраструктури виступає за те, щоб зробити розмитнення в Україні за грузинським зразком, адже в Грузії старі іномарки коштують у рази дешевше, ніж в нашій країні.
Розмитнити авто грузинам значно дешевше, ніж українцям, оскільки там за літр об'єму двигуна автомобіля платять від одного до трьох доларів. Дана схема дозволить не тільки спростити і здешевити легалізацію еврономеров, але і позбавитися від корупційних схем.
Однак на даний момент це лише ідея, здійснити яку буде не так просто. Реалізувати подібне буде складно через Міністерства фінансів. Справа в тому, що у бюджет вже закладені всі надходження від розмитнення автомобілів.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...