Розплакався та зробив страшне зізнання: У справі професора-вбивці з Росії трапився різкий поворот

Версія захисту про те, що чоловік убив коханку в стані афекту, дала тріщину.

Соколов застрелив студентку-коханку уві сні. Фото: spb.kp.ru.

Професор історії Олег Соколов, який у російському Санкт-Петербурзі жорстоко розправився зі своєю студенткою-коханкою Анастасією Єщенко, застрелив її уві сні. У середу, 13 листопада, він відмовився від права не свідчити проти себе і розповів подробиці вбивства, повідомляють Патріоти України із посиланням на місцеве видання "Фонтанка".

До цього Соколов запевняв, що вистрілив із гвинтівки в дівчину в ході сварки через її ревнощі до дітей коханого від попередніх шлюбів. Однак з'ясувалося, що смерть настала уві сні – о 2 годині ночі.

Соколов, за версією слідства, після детального обдумування всіх обставин, взяв обріз, зарядив його патроном і вистрілив Єщенко в скроню. А потім ще три рази, перезаряджаючи гвинтівку. Чотири кулі в голові дівчини знайшли за допомогою рентгена.

Зазначається, що версія захисту про те, що чоловік убив коханку в стані афекту, дала тріщину. Адвокат Соколова Олександр Почуєв розповів, що чоловік дав свідчення на камеру. "Допит проводився з відеофіксацією. Показання давав крізь сльози, шкодуючи про скоєне", – розповів адвокат. Також він висловив співчуття всім, кого торкнулася трагедія, але попросив "утриматися від смакування кривавих подробиць процесу".

Екологи б'ють на сполох: У Росії заявили про радіоактивне забруднення річки (відео)

неділя, 9 серпень 2020, 13:59

Хоча радіаційний фон на поверхні води на цих ділянках порівняно невеликий, він може свідчити про значне забруднення грунту. У річці Ольхівці, що знаходиться в п'яти кілометрах від Білоярської атомної електростанції (БАЕС) в Свердловській області Росії,...

Активному "святкуванню" це не завадило: У Росії жінка прийшла в гості з трупом дитини в пакеті

неділя, 9 серпень 2020, 13:45

Правоохоронці не виключають, що товариші по чарці могли самі придушити новонародженого. У місті Санкт-Петербург (Росія) молода жінка прийшла в гості з трупом новонародженої дитини в пакеті. Про це повідомляє Telegram-канал "112", передають Патріоти Укр...