
В Оболонському районі Києва в ресторані Noice відмовились обслуговувати українського військовослужбовця. Поліція відкрила кримінальне провадження, повідомляють Патріоти України.
За словами військового, 12 січня о 21:30 він зайшов до ресторану випити кави, проте на вході його зупинила охорона, яка повідомила, що власник закладу забороняє пускати військових. Військовий заявив, що на місце події приїжджали правоохоронці, які з‘ясували, що він тверезий і не вчиняє ніяких правопорушень, та після цього поїхали. "Керівництво ресторану в особі директора Руслана, менеджера Інни та співвласника громадянина Туреччини Айхана Оздеміра проявили зневагу до військових", - каже він.
Головне управління Національної поліції у Києві підтвердило, що у ресторані відмовили обслуговувати військового. "Відео з зазначеного приводу у подальшому було поширене в соціальних мережах. За вказаним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України - грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства. Наразі правоохоронці з'ясовують всі обставини", - йдеться у дописі.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...