Розповіла про побої в соцмережах: На Росії суд оштрафував жертву домашнього насильства (фото, відео)

Жінку оштрафували за фразу «завдав побоїв», яку вона використовувала у своїй розповіді про домашнє насильство, оприлюдненій у Facebook.

У Москві суд зобов’язав жінку виплатити штраф своєму колишньому чоловікові, якого вона звинуватила в домашньому насильстві й повідомила про це в соцмережах. Про це розповіла сама засуджена Ірина Живова у своєму відео в Facebook, передають Патріоти України.

Позов проти ексдружини в Нікулінський районний суд подав колишній заступник голови інвестиційної компанії “Альфа-Капітал” Євген Живов. За словами Ірини, суд частково задовольнив його позов, зобов’язавши її виплатити колишньому чоловікові 10 тис.300 рублів за ущемлення честі й гідності позивача.

Адвокат Вікторія Дергунова повідомила, що Ірину оштрафували за фразу «завдав побоїв», яку вона використовувала у своїй розповіді про домашнє насильство, оприлюдненій в Facebook. “Суд виніс прецедентне для Росії рішення, для всіх жертв домашнього насильства в Росії, сказавши, що ви не маєте права говорити про те, що вас били, поки ви не отримаєте про це відповідний судовий акт», – заявила захисниця Живової.

На сайті Нікулінського суду зазначено, що позов Євгена Живова проти ексдружини був задоволений частково, але рішення судді ще немає.

Ірина Живова заявила про домашнє насильство в жовтні минулого року. У соцмережах вона зізналася, що її колишній чоловік «увірвався» до неї та її доньок у будинок, «налякав всіх, отмутузив». На підтвердження своїх слів вона опублікувала два протоколи про побої, складених на Євгена Живова, а також фото синців, зокрема на тілі малолітньої дочки.Живов звинувачення в побитті заперечував. Він стверджував, що прийшов побачитися з доньками, яких від нього приховувала ексдружина.

Через п’ять днів після заяви Ірини її колишній чоловік пішов з «Альфа-капіталу», де працював з 2010 року. У компанії це прокоментували так:””Альфа-Капітал” розділяє сімейні цінності й вважає насильство неприйнятним у будь-якому його прояві”.

Тепер без штампу: Аліна Гросу після розлучення зробила заяву про другий шлюб (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 16:44

Аліна Гросу довго мовчала про розлучення з чоловіком Олександром Комковым. Адже після пишного весілля пара прожила разом лише півроку, а потім розійшлася. Співачка відкрито каже, що розрив пари винна інша жінка, крім того, у подружжя виявилися різні ці...

Це не буде легко: Медики назвали побічні ефекти вакцини від коронавірусу, про які варто знати

вівторок, 24 листопад 2020, 16:30

У США вже 11 грудня перші американці зможуть отримати вакцину від коронавірусу, проте медики назвали побічні ефекти вакцин. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Члени консультативного комітету Центрів США по контролю і профілактиці захвор...