Розправився з поляком на заробітках: В Україні розкрили вбивство, яке сталось 18 років тому

У Львівській області розкрили вбивство, яке сталось 18 років тому. З'ясувалось, що громадянин України на території Польщі в 2003 році розправився з поляком, проте справу вдалось розкрити лише в 2021 році. Про це повідомили в прокуратурі Львівської області, передають Патріоти України.

За даними прокурорів, в грудні 2003 року близько 7:00 у Образуві Свєнтокшинського воєводства Сандомирського повіту Республіки Польща вбили місцевого жителя. Розправа сталась на території складських приміщень. Слідство встановило, що підозрюваний, будучи нетверезим, вихопив молоток та побив ним поляка. Від отриманих травм чоловік помер. Слідство в 2021 році встановило, що підозрюваним є 53-річний громадянин України. Йому вже оголосили про підозру за ч.1 ст.115 КК України. Чоловіку загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...