Розслаблятися зарано: Вірусолог попередив світ про нові хвилі COVID-19

Незважаючи на те, що в багатьох європейських країнах пандемія пішла на спад, поки рано радіти.

Світові належить зіткнутися з другою та третьою хвилями поширення коронавірусу COVID-19. Такою думкою поділився глава берлінського Інституту вірусології імені Роберта Коха Лотар Вілер. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Medikforum.

За словами фахівця, незважаючи на те, що в багатьох європейських країнах пандемія пішла на спад, поки рано радіти. "Я спираюсь на те, і це підтверджують фахівці, що будуть друга й третя хвилі поширення інфекції", – зазначив Вілер.

Водночас підкреслив, що, наприклад, німецька система охорони здоров'я готова до нових викликів. Також він зазначив, що влада країни має намір збільшити кількість проведених тестувань на COVID-19.

Бережіться! Українці залишаються без квартир: Як працюють нові схеми "чорних" кредиторів

субота, 24 лютий 2024, 10:38

Українці часто залишаються без житла через кредити. Так, низка компаній дають кошти в борг під заставу нерухомості. До прикладу, одна з компаній пропонує кредит під заставу квартири від 18% річних у гривні, однак це мінімальна ставка. За вимогою Нацбан...

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...