"Розставлю крапки над і!": Український лікар гнівно звернувся до влади через спалах COVID-19 серед медиків

Влада Житомирської області вводить суспільство в оману щодо ситуації з масовим зараженням коронавірусом COVID-19 медиків у місті Бердичів, передають Патріоти України.

Так місцевий лікар Ігор Рибінський відреагував у Facebook на заяву начальника управління охорони здоров'я Житомирської ОДА Миколи Суслика про те, що інфікування коронавірусом трапилося через медпрацівницю, яка контактувала із приїжджим з-за кордону, а потім, не знаючи, що є хворою, заразила не тільки пацієнтів, але й інших медиків.

"Я, працюючи лікарем, намагаюся висловлювати свої думки на основі фактів та доказів, тож і у фаховій діяльності спробую розставити всі крапки над "і", – написав він.

Рибінський розповів про реальний розвиток подій:

  • 26 березня в очне і ЛОР-відділення лікарні Бердичева було переведено четверо пацієнтів з інфекційного відділення. Всі вони були хворі – мали гіпертермію, кашель. Частина з них були контактні щодо COVID-19. У трьох з чотирьох на момент переведення було рентгенологічно або КТ підтверджено пневмонію.
  • Через вісім днів у маніпуляційної медсестри, яка безпосередньо надає допомогу хворим, з'явилися ознаки ГРВІ, а саме підвищення температури, слабкість. У зв'язку з неконтрольованою гіпертермією її госпіталізували в інфекційне відділення, де через дві доби підтвердили коронавірус.
  • Відділення зачинилося, весь персонал пішов на 14-денну самоізоляцію.
  • Сім'я медсестри, зокрема її клінічно здоровий чоловік, що повернувся з-за кордону, зробили тести на коронавірус методом ПЛР – результат негативний. Чоловік та діти і сьогодні здорові.
  • У двох з чотирьох хворих, що були переведені в очне відділення з інфекційного, підтвердилася коронавірусна інфекція. Вони перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні водночас із медсестрою.
  • Весь колектив відділення після періоду самоізоляції протестувався методом ПЛР – результат негативний.

"Виходить, медична сестра за період хвороби не заразила ні колег, ні рідних. Враховуючи вищесказане, керуючись законами логіки й здоровим глуздом, важко не зрозуміти причинно-наслідкові зв'язки в цій ситуації", – підкреслив лікар. У зв’язку з цим у нього виникло три запитання:

  1. Чому комісія управління охорони здоров'я вирішила інакше?
  2. Чому вводиться в оману суспільство і знову формується образ медичного працівника, який не допомагає, а шкодить?
  3. Чому медсестра, яка виконувала свій професійний обов'язок, стає об'єктом суспільного цькування?

Пост Рибінського отримав відгук у користувачів мережі: наразі в нього більш як 700 лайків та понад 600 репостів.

Сонце у знаку Скорпіон: астрологи розповіли, на кого в цей період чекає казкова удача

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 9:17

У західній астрології вважається, що Сонце знаходиться в знаку Скорпіона приблизно з 24 жовтня по 22 листопада. Астрологи розповіли, кому в цей період буде везти найбільше. Якщо зодіакальний Скорпіон набирає чинності, значить, всім людям, народженим в ...

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...