
В автомобілі патрульних, в яких минулої ночі стріляли у Вінницькій області, перебував цивільний чоловік. Про це повідомила речниця Нацполіції області Заріна Маєвська, передає Суспільне.
Зазначається, що перед цим чоловік намагався побитися з родичами і опирався поліції, тому правоохоронці везли його на освідування та складання протоколу. Під час нападу на патрульних чоловік не постраждав.
"Тієї ночі правоохоронці два рази виїжджали на виклики про домашнє насильство. Спершу на порушника склали протокол, проте через 20 хвилин надійшов другий дзвінок. Чоловік ліз у бійку з рідними та ігнорував вимоги поліцейських. Тому його забрали для освідування і нового протоколу", ‒ уточнила речниця.
З її слів, по дорозі поліцейські зупинили автомобіль із підозрюваними у нападі для перевірки документів.
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...
В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...