
В автомобілі патрульних, в яких минулої ночі стріляли у Вінницькій області, перебував цивільний чоловік. Про це повідомила речниця Нацполіції області Заріна Маєвська, передає Суспільне.
Зазначається, що перед цим чоловік намагався побитися з родичами і опирався поліції, тому правоохоронці везли його на освідування та складання протоколу. Під час нападу на патрульних чоловік не постраждав.
"Тієї ночі правоохоронці два рази виїжджали на виклики про домашнє насильство. Спершу на порушника склали протокол, проте через 20 хвилин надійшов другий дзвінок. Чоловік ліз у бійку з рідними та ігнорував вимоги поліцейських. Тому його забрали для освідування і нового протоколу", ‒ уточнила речниця.
З її слів, по дорозі поліцейські зупинили автомобіль із підозрюваними у нападі для перевірки документів.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...