Розваги "високодуховних": У Росії чоловік підпалив себе в ліфті й потрапив у полум'яну пастку (відео 16+)

Чоловік, який ледь не згорів у ліфті, потрапив в об'єктив камер спостереження.

У російському Оренбурзі чоловік випадково підпалив себе в ліфті й ледь не згорів живцем. Він втратив свідомість, перебуваючи в закритому ліфті, що продовжував рухатися. Про це пише місцеве видання "Оренбург медіа", передають Патріоти України.

На самому початку відео чоловік зайшов у ліфт з сигаретою та стаканом прозорої суміші. Імовірно, у стакані був налитий алкоголь, але це лише припущення. Тоді чоловік для чогось підпалив суміш, проливши частину на себе. Одразу ж зайнялась його куртка й та частина суміші, що пролилась на підлогу.

Хлопець, який влаштував пожежу в ліфті, скинув з себе куртку, яка продовжувала горіти. Він намагався загасити вогонь, але втратив свідомість і повалився на підлогу.

Після цього ліфт прибув на вказаний поверх і зупинився. Через декілька секунд чоловік прийшов до тями й зміг вибігти з ліфта, за собою він потягнув і куртку, що продовжувала горіти. Коли він виходив, його штани горіли. Яка його подальша доля – невідомо.

Кремлівська пропаганда захльобується від екстазу: Нова російська вакцина проти коронавірусу показала 100-відсоткову ефективність. Апробовано на 86 "кроликах"

вівторок, 19 січень 2021, 20:59

Ефективність вакцини складається з її імунологічної ефективності та профілактичної ефективності. За результатами 1-2-й фаз клінічних досліджень, імунологічна ефективність вакцини "ЕпіВакКорона" становить 100%", - заявили в прес-службі відомства. Зазнач...

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...