Рудий кіт - справжній охоронець: Злодій спробував пограбувати будинок, але його чекала невдача (відео)

Виявилося, щоб захистити апартаменти не завжди знадобляться послуги сторожового пса.​

Грабіжник хотів непомітно пробратися в будинок, але на шляху злочинця встав кіт. Подібна ситуація сталася з 42-річним Марком Лоусоном. Чоловік вирішив пограбувати будинок в Ноттінгемі, але щось пішло не так, повідомляють Патріоти України із посиланням на The Mirror.

На ролику, зафіксованому камерою відеоспостереження, видно, як антигерой крадеться на зігнутих ногах до вхідних дверей. Але Марк не залишився непоміченим - через скло на нього дивився рудий кіт. І поки грабіжник розмірковував, як обійти пухнасту охорону, власник нерухомості включив сигналізацію.

Лоусон втік з місця злочину, але поліцейські встигли затримати злочинця і призначити йому 12 місяців позбавлення волі умовно. Місцевий детектив Крістофер Коплі сказав, що цей випадок повинен нагадувати людям про переваги телефонних додатків і відеоспостереження для оповіщення власників про незнайомців, що наближаються до будинку.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...