Руйнують мозок! Медики назвали дуже небезпечні напої, які ви можете пити щодня

Лікарі попередили про небезпеку популярних напоїв, які багато українців п'ють кожен день. Серед них фруктові соки, газована вода, кава, передають Патріоти України.

Соки, газована вода і квас

Зловживання фруктовими соками, солодкою газованою водою і квасом небезпечно високим вмістом цукру. Регулярне вживання названих напоїв впливає на короткочасну пам'ять, провокує порушення в роботі гіпокампу - області мозку, яка відповідає за запам'ятовування.

Кава

Зловживання кавою може призвести до непоправних наслідків для мозку. Медики попереджають, що при занадто частому вживанні напою підвищується концентрація катехоламінів, що в підсумку призводить до збільшення рівня кортизолу (гормону стресу).

Енергетики

Багато людей звикли щодня вживати енергетичні напої, очікуючи від них чудодійного ефекту - пробудження, підвищення працездатності і так далі. Але медики попереджають - енергетичні напої дуже шкідливі.

В них міститься багато кофеїну і цукру, що завдає подвійного удару по здоров'ю. А при постійному вживанні енергетиків людина виснажує внутрішні запаси організму.

Кадровий голод набирає обертів: Ось де в Україні особливо бракує працівників

вівторок, 23 червень 2026, 18:24

В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...

"Я вбив дружину": На Миколаївщині чоловік зробив "зізнання" і поплатився

вівторок, 23 червень 2026, 17:59

Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...