Рух - це життя: Науковці зробили несподіване відкриття про старіння

Виявилося, що ті, хто ходить повільно, виглядають старшими за своїх більш рухливих ровесників.

Повільна ходьба після 40-річного віку пов'язана з більш раннім старінням мозку. До такого висновку прийшла міжнародна група вчених, результати дослідження яких опубліковані виданням JAMA Network Open, передають Патріоти України.

В експерименті брали участь більше 900 жителів Нової Зеландії, яким на момент проведення тесту виповнилося 45 років. За здоров'ям випробовуваних спостерігали з трирічного віку.

З'ясувалося, що ті, у кого в ранньому віці були низький коефіцієнт інтелекту, слабкі мовні здібності та погана моторика, в середньому віці мають тенденцію до повільної ходьби.

Люди, які ходять повільно, як сказано в статті, вже в 45 років мають більш виражені ознаки вікових змін: гірший стан легеневої тканини, зубів і імунної системи порівняно з тими, хто ходить швидко.

Експерти відзначили, що у людей, які повільно ходять, менший обсяг мозку і щільність кори головного мозку. Крім того, дослідники виявили у них ознаки, пов'язані з хворобою малих судин. Все це, підкреслюють вчені, свідчить про раннє старіння мозку.

Також експерти попросили групу з восьми осіб оцінити по фотографіях вік людини. Виявилося, що ті, хто ходить повільно, виглядають старшими за своїх більш рухливих ровесників.

Гримлять вибухи: у Генштабі пояснили, що відбувається у Балаклії

п’ятниця, 15 листопад 2019, 16:56

Вибухи в Балаклії Харківської області 15 листопада є плановою утилізацією боєприпасів. Про це йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ в Facebook, передають Патріоти України. Повідомляється, що сьогодні на технічній території Центральної артилерій...

Загадкова смерть: У Росії відому співачку знайшли мертвою у квартирі (фото, відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 16:14

У Москві знайшли мертвою в квартирі солістку рок-групи "Маневри" Надіру Садикову. Також з співачкою померла її мати. Тіла жінок знаходились у ванній кімнаті, а двері були зачинені. Про це повідомляє одне з новинних агентств Росії, передають Патріоти У...