Рух транспорту перекрито: Через сильну зливу в Одесі затопило кілька вулиць (фото)

в місті вчора ввечері почався дощ, який сьогодні вранці перейшов у сильну зливу.

В Одесі через зливу підтоплено низку вулиць, обмежено рух громадського транспорту. В результаті, затоплено, зокрема, в «спальних» районах міста багато міжквартальних проїздів та основні дороги. Як повідомили в прес-службі мерії, сьогодні з 6:00 до 9:00 в Одесі випало 18 мм опадів у вигляді «залпової» зливи, передають Патріоти України.

Це призвело до підтоплення вулиць Приморської та Балківської. Зазначається, що зараз працівники комунальних підприємств і служб проводять очищення зливової каналізації. «Вона не забита, проте її пропускна здатність не відповідає кількості опадів. Усередині кварталів зливову каналізацію чистять працівники ЖКС, на дорогах - фахівці комунального підприємства «Міські дороги». Залучено 32 одиниці техніки», - повідомили в прес-службі.

Через підтоплення на вулицях Балківській, Приморській, Хімічній та в напрямку рибного порту не працюють або працюють у скороченому форматі трамвайні маршрути №3,15, 18, 22,27 та тролейбусні маршрути №8,10. Крім того, трамвай №20 через підтоплення припинив рух - на лінію запущено автобус, який дублює маршрут.Леся Нікітюк позувала на тлі квітучих сакур та дещо оголила (фото)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:22

Телеведуча закликала українців їхати до Вінниці. Українська телеведуча Леся Нікітюк покрасувалася стрункою фігурою, оголивши прес. Нові знімки вона опублікувала у своєму Instagram, передають Патріоти України.

З архіву ПУ. Розплата: Вчені знайшли шокуючий зв'язок між благополуччям країн і смертністю від коронавірусу

четвер, 22 квітень 2021, 23:55

Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили шокуючий зв'язок між економічним добробутом країн і рівнем смертності від коронавірусу. Результати дослідження американських вчених опубліковано у квітні 2020...