"Рухає руками і ногами": Екс-в'язень Кремля Балух прийшов до тями після важкого побиття і коми

Володимир Балух. Фото: соцмережі.

Колишній політв'язень Кремля, кримчанин Володимир Балух, який після побиття в Києві, перебував у медикаментозному сні, прийшов до тями. Про це у Facebook повідомила народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко, інформують Патріоти України.

Вона передала інформацію про стан Балуха від лікарів. "Пацієнт стабільний, розплющує очі, рухає руками і ногами! Динаміка позитивна! Потрібен час! Займаємося", - написала Геращенко.

Раніше, 28 вересня, Геращенко повідомляла, що Балух знаходиться в стабільному стані, але у нього повної свідомості ще немає. Колишнього в'язня Кремля готували до самостійного дихання.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...