Рухи кінцівок, тулобу та мімікрія обличчя: Робот Ameca вражає схожістю з людиною (відео)

Робот Ameca від Engineered Arts. Фото - Engineered Arts

Британська компанія Engineered Arts представила свою розробку – робота Ameca, що дуже схожий на людину і створено його як зразок її технологій у цій сфері, зазначають Патріоти України.

Engineered Arts опублікувала в Мережі відомості про розроблений її інженерами робот Ameca. За описом виробника, Ameca – це найпередовіший робот у формі людини у світі. За задумом творців, цей робот послужить розвитку робототехніки загалом і допоможе у майбутньому налагодити взаємодію роботів із людьми.

Інженери Engineered Arts спеціально намагалися досягти схожості робота з людьми. До успіху вони прийшли завдяки власним розробкам: операційній системі Tritium та платформі для створення роботів Mesmer.

На відміну від більшості роботів, Ameca вміє наслідувати людей жестами та мімікою. Зокрема він демонструє цікавість і подив — це виглядає схожим на поведінку людей.

На сайті Engineered Arts написано, що робот Ameca можна придбати або взяти в оренду, тільки не вказано, скільки треба заплатити за цю цікаву розробку.

  • Engineered Arts – британський розробник і виробник роботів, схожих із людьми. Головна сфера їх застосування — це розваги, тому їх купують наукові центри, тематичні парки та інші організації, що бажають вразити людей. Подібними дослідженнями Engineered Arts займається з 2005 року і називає себе передовим британським розробником робототехніки.

На Водохреща нацгвардійці силою витягли з води українця, який сидів в ополонці 10 хвилин (відео)

четвер, 20 січень 2022, 6:10

В Івано-Франківську у свято Водохреще чоловік заліз у водойму і залишався в крижаній воді понад 10 хвилин, не реагуючи на заклики оточуючих вийти на берег, оскільки це небезпечно для здоров'я. У підсумку впертого "моржа" силою витягли на сушу співробіт...

Хіти тижня. Летів п'яним і палив у літаку: Українка на рейсі з Єгипту до Харкова жорстко провчила пасажира

четвер, 20 січень 2022, 1:00

У літаку, який летів з Єгипту в Україну і повинен був приземлитися у Харкові, стався скандал. Один з пасажирів, який, схоже, перебував в стані алкогольного сп'яніння, раптом почав палити електронну сигарету. Персонал авіалайнера просив його не порушува...