"Русскій мір" в усій красі. Вибиті вікна та порожній перон: У мережі показали, як зараз виглядає залізничний вокзал Донецька (фото)

Восьмий рік колись яскравий Донецьк живе в окупації. Так звана "влада" навіть хоче на "офіційному" рівні заборонити донеччанам згадувати, як жило місто при Україні, передають Патріоти України.

Донецьк кардинально змінився. Особливо це помітно по залізничному вокзалу, який майже не працює. Кілька електричок курсують між так званими «ДНР» та «ЛНР». Про поїзди далекого слідування донеччани забули ще з літа 2014 року.

Гарний, колись осяяний вогнями вокзал стоїть порожнім й наполовину зруйнованим. Видовище дуже сумне. Порожній перон, розбиті вікна, відсутність поїздів. Нова «влада» не запустила навіть обіцяних поїздів до Росії.

Зате окупанти постаралися майже відразу позбутися написів українською мовою. Але подекуди вони все ж залишилися.

Наприкінці вересня по донецькому телебаченню радісно повідомили, що в касах залізничного вокзалу Донецька можна придбати квитки на потяги та літаки в Росію. Тільки незрозуміло, звідки будуть літати, адже Донецький аеропорт повністю зруйнований.

Боїться, що не випустять: Дмитро Ступка вперше заговорив про повернення в Україну

середа, 1 лютий 2023, 14:00

Актор Дмитро Ступка ще до повномасштабного вторгнення виїхав у США. 23 лютого він повертався в Україну, в літаку дізнався, що почалася війна. Тоді додому поїхати не ризикнув і наразі не знає, коли це станеться, передають Патріоти України. Раніше в інте...

Поліція побачила на тілі рани: На Київщині вихователька дитячого будинку катувала 9-річну дівчинку

середа, 1 лютий 2023, 13:29

У Фастівському Районі Київської області правоохоронці затримали виховательку дитячого будинку, яка катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої дитини виявили січені рани. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєб...