"Русскій мір" в усій красі. Вибиті вікна та порожній перон: У мережі показали, як зараз виглядає залізничний вокзал Донецька (фото)

Восьмий рік колись яскравий Донецьк живе в окупації. Так звана "влада" навіть хоче на "офіційному" рівні заборонити донеччанам згадувати, як жило місто при Україні, передають Патріоти України.

Донецьк кардинально змінився. Особливо це помітно по залізничному вокзалу, який майже не працює. Кілька електричок курсують між так званими «ДНР» та «ЛНР». Про поїзди далекого слідування донеччани забули ще з літа 2014 року.

Гарний, колись осяяний вогнями вокзал стоїть порожнім й наполовину зруйнованим. Видовище дуже сумне. Порожній перон, розбиті вікна, відсутність поїздів. Нова «влада» не запустила навіть обіцяних поїздів до Росії.

Зате окупанти постаралися майже відразу позбутися написів українською мовою. Але подекуди вони все ж залишилися.

Наприкінці вересня по донецькому телебаченню радісно повідомили, що в касах залізничного вокзалу Донецька можна придбати квитки на потяги та літаки в Росію. Тільки незрозуміло, звідки будуть літати, адже Донецький аеропорт повністю зруйнований.

Сказав, що хворіє: На Закарпатті чоловіка з магазину забрали до ТЦК і визнали "придатним"

четвер, 30 листопад 2023, 22:31

У Закарпатській області судили чоловіка, якого з магазину забрали до ТЦК і СП (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки - ред.) та визнали придатним до служби в армії, проте він відмовився від мобілізації. На суді він заявив, що пові...

"Це продукт масового насильства імперії": Український філолог зі США дав визначення тому, хто такі "російськомовні громадяни"

четвер, 30 листопад 2023, 22:16

Юрій Шевчук, кандидат філологічних наук, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету у коментарі ЗМІ заявив, що «російськомовний громадянин» – це результат русифікації й колоніалізму нашої країни, передають Патріоти України. «Це громадя...