"Русские своих не бросают?": З'явилося відео, як окупанти втікали від українців і залишили своїх солдатів

Збройні сили України показали, як "хоробрі" військові Путіна тікали від захисників нашої країни - так, що навіть "загубили" кількох солдатів. Бідолахам довелося бігти за вантажівкою. передають Патріоти України.

Відповідне відео оприлюднило Управління стратегічних комунікацій у Facebook-акаунті "СтратКом ЗСУ". Ролик був записаний за допомогою дрона, дата й місце зйомки не уточнюються.

"Ще один міф про те, що "друга армія світу своїх не кидає", спростовано. Далі буде!" – описали відео наші військові. На оприлюдненому роликові видно, як український дрон спостерігав за групою окупантів, які зупинилися в лісосмузі й щось робили біля своїх машин.

На наступному кадрі знято, як армійці Путіна спішно залишали місце дислокації, злякавшись ЗСУ. Одна з вантажівок швидко виїхала на дорогу, а слідом за нею бігли два солдати. Вони намагалися наздогнати техніку, і один із "визволителів" так поспішав, що навіть упав обличчям у сніг.

Окремо відзначимо музичний супровід, підібраний Управлінням стратегічних комунікацій ЗСУ. Це пісня з "Деревни дураков" телепередачі "Каламбур".

Буде багато сонця і мало опадів: Синоптики розповіли, коли чекати потепління в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 21:23

Синоптики прогнозують в Україні суттєве потепління. Очікується, що на території країни буде багато сонця і мало опадів. Про це повідомили синоптик Станіслав Щедрін, а також тематичний портал Ventusky. Зокрема, стійкі теплі повітряні маси надійдуть наді...

"Для використання протягом найближчих двох років": Блогеру з Росії, який публікує фото могил вагнерівців, запропонували місце на цвинтарі "зі знижкою"

неділя, 5 лютий 2023, 21:00

Російський блогер Віталій Вотановський стежить за могилами "вагнерівців" та публікує їх фото. Тому йому запропонували придбати місце на цвинтарі "зі знижкою". Блогер заявив, що не збирається вмирати, але його все ж таки почали вмовляти. Про це повідомл...