"Русские своих не бросают?": З'явилося відео, як окупанти втікали від українців і залишили своїх солдатів

Збройні сили України показали, як "хоробрі" військові Путіна тікали від захисників нашої країни - так, що навіть "загубили" кількох солдатів. Бідолахам довелося бігти за вантажівкою. передають Патріоти України.

Відповідне відео оприлюднило Управління стратегічних комунікацій у Facebook-акаунті "СтратКом ЗСУ". Ролик був записаний за допомогою дрона, дата й місце зйомки не уточнюються.

"Ще один міф про те, що "друга армія світу своїх не кидає", спростовано. Далі буде!" – описали відео наші військові. На оприлюдненому роликові видно, як український дрон спостерігав за групою окупантів, які зупинилися в лісосмузі й щось робили біля своїх машин.

На наступному кадрі знято, як армійці Путіна спішно залишали місце дислокації, злякавшись ЗСУ. Одна з вантажівок швидко виїхала на дорогу, а слідом за нею бігли два солдати. Вони намагалися наздогнати техніку, і один із "визволителів" так поспішав, що навіть упав обличчям у сніг.

Окремо відзначимо музичний супровід, підібраний Управлінням стратегічних комунікацій ЗСУ. Це пісня з "Деревни дураков" телепередачі "Каламбур".

Відпочинок закінчився трагедією: У Карибському морі акула відкусила ногу американській туристці

понеділок, 29 травень 2023, 9:32

22-річна дівчина з Коннектикуту (США) постраждала від нападу акули під час відпочинку на островах Теркс і Кайкос в Карибському морі., передають Патріоти України. Як пише Sky News, постраждала дівчина і її подруга займалися снорклінгом (вид плавання під...

"Окупанти - гірші за чуму": У мережі показали, який вигляд зараз має Кирилівка, де раніше в цей час було безліч туристів (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 9:28

Курортне селище Кирилівка, що розташоване у Мелітопольському районі Запорізької області, зараз мало б бути переповнене туристами. Проте з приходом Росії окуповане селище перетворилося на пустку, передають Патріоти України. У мережі показали відео, який...