Танкіст накатав собі на кілька років в'язниці. Може Москва найме адвоката?

Курйозний випадок стався напередодні в невеликому містечку Паєнчно під Лодзєм. Поліція затримала п'яного чоловіка, який в'їхав в центр на радянському танку Т-55, зазначають
Патріоти України.
Пізно ввечері містяни звернули увагу на незвичний скрегіт об асфальт, що заважав спати. Образ танка радянського виробництва ще в пам'яті поляків, тому деякі з городян, обдурені чутками про «вторгнення Росії», про всяк випадок зателефонували в поліцію. Спрямований в район вулиці Міцкевича патруль застав заглохлий на проїжджій частині танк Т-55 і чоловіка, котрий стояв поряд.
«Танкіст», який знаходився в стані алкогольного сп'яніння, пояснив, що машина - експонат приватного музею, техніку транспортували на лафеті, але опора зламалася. Поки лагодили причіп, власник з товаришем вирішили прокотитися.
«За їзду в нетверезому стані громадянину загрожує до 2 років в'язниці, а за створення небезпечної ситуації при русі наземним транспортом - до 8 років», - уточнив журналістам представник районного відділу поліції в Лодзі Йоанна Концка.
Наразі власник танка заарештований. Т-55 відбуксирували на парковку.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...