"Русский мир" у дії: Мережу шокувала "крадіжка століття" на будівництві моста в Станиці Луганській (відео)

Недобудований міст біля КПВВ в Станиці Луганській вже почали розтягувати жителі так званої ЛНР. Відео дивної крадіжки опублікували "Новости Харькова" на YouTube, передають Патріоти України.

Камери спостереження, встановлені на місці будівництва, зафіксували, як п'ятеро чоловіків крадуть лавочку з навісом і забирають її на окуповану територію.

Невідомі чоловіки перейшли міст з боку окупантів і забрали лавочку по відремонтованій мосту. Лавочку понесли четверо чоловіків, а п'ятий пішов на підконтрольну Україні територію.

Інцидент із крадіжкою лавочки вже жваво обговорюють в соцмережах. "Покажіть це Сивохо - він так переживає за земляків по ту сторону розмежування", "Зовсім зубожіли, ось їх сутність, красти, працювати не хочуть", "І це ви хочете без КПВВ пропускати? Може їм ще доріжку червону постелити", - коментують відео користувачі в мережі.

Налякав загал новими одкровеннями: Скандальний пранкер "Джокер" виступив на каналі Медведчука з гучними заявами

субота, 7 грудень 2019, 9:06

Зломник виявив готовність передати СБУ своє знаряддя для проникнення в онлайн листування задля підтвердження автентичності скандальних розмов. Скандально відомий пранкер «Джокер» вийшов у прямий ефір NEWSONE, у програмі «Протистояння» він відповів на з...

Коли святкуватимемо найближче Різдво? ПЦУ визначається з переносом святкування з 7 січня на 25 грудня

субота, 7 грудень 2019, 8:39

Більшість православних церков світу вже давно святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем, а Пасху - за Юліанським (для чого є свої вагомі підстави). Різдво в Україні не буде переноситися з 7 січня на 25 грудня. Православні християни в нашій...