"Русский мир" у дії: Мережу шокувала "крадіжка століття" на будівництві моста в Станиці Луганській (відео)

Недобудований міст біля КПВВ в Станиці Луганській вже почали розтягувати жителі так званої ЛНР. Відео дивної крадіжки опублікували "Новости Харькова" на YouTube, передають Патріоти України.

Камери спостереження, встановлені на місці будівництва, зафіксували, як п'ятеро чоловіків крадуть лавочку з навісом і забирають її на окуповану територію.

Невідомі чоловіки перейшли міст з боку окупантів і забрали лавочку по відремонтованій мосту. Лавочку понесли четверо чоловіків, а п'ятий пішов на підконтрольну Україні територію.

Інцидент із крадіжкою лавочки вже жваво обговорюють в соцмережах. "Покажіть це Сивохо - він так переживає за земляків по ту сторону розмежування", "Зовсім зубожіли, ось їх сутність, красти, працювати не хочуть", "І це ви хочете без КПВВ пропускати? Може їм ще доріжку червону постелити", - коментують відео користувачі в мережі.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.