"Рвана рана, кров хлюпала": Спливли подробиці смерті поліцейського від іклів кабана під Житомиром

У лісі в Житомиром під час полювання дикий кабан смертельно поранив командира штурмового загону КОРД Євгена Андрейковця, зазначають Патріоти України.

За даними журналістів, пес чоловіка, Хантер, злякав кабана. Звір з оскаленими іклами вискочив прямо перед одним з мисливців, Євгеном. Чоловік встиг вистрілити з рушниці, але кабан виявився швидшим. Мисливці кажуть, що сутичка тривала лічені секунди. І потім вони півгодини намагалися врятувати життя Євгенію.

"Розпочато досудове розслідування, буде встановлено коло осіб, обставини і законність полювання та інші обставини, що мають важливе значення", - зазначили слідчі прокуратури.

У лісовому господарстві вже повідомили, полювання було легальним, у загиблого були всі дозволи та ліцензії. Завідувач сектору мисливського господарства Житомирського лісового та мисливського господарства Роман Логвинчук не пригадує жодного епізоду нападу кабана на людину.

"Це просто прикрий випадок, збіг обставин. Зазвичай дикий кабан, це звір, коли він відчуває, що його переслідують або тупик, він може кинутися на свого нападника", - сказав він.

Дмитро Мазяр, очевидець трагедії, каже, що Євгена ніяк було не врятувати, оскільки рана була дуже велика (розірвалася артерія). Мисливці трьома ременями перетиснули ногу чоловікові, але кров все одно хлюпала.

"Послуги" оцінили не занадто дорого: Керівництво Житомирської митниці затримали на хабарі (фото)

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:53

Минулого місяця стало відомо, що правоохоронці викрили на митниці злочини, що завдали державі збитків на майже 400 млн грн. Тепер стало відомо про систематичне хабарництво серед керівництва Житомирської митниці, зазначають Патріоти України. Як повідомл...

Снайперка Емеральд вперше розповіла про свої доходи

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:42

Українська захисниця Євгенія Емеральд, яка зараз чекає на народження другої дитини, поділилася подробицями свого фінансового становища. Жінка зізналася, що в декретній відпустці вона отримує майже втричі менше, ніж на позиціях, передають Патріоти Украї...