"Рвут собак, скоро начнут лезть в города": Жителі окупованої Донеччини скаржаться на агресивні зграї вовків

Причиною появи великої кількості сірих хижаків стала заборона полювання.

В одній зі спільнот в соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Докучаєвська Донецької області заявляють про появу зграї вовків, які вбивають собак і недавно з'їли теля, повідомляють Патріоти України.

Так один з користувачів пише: «На территории Любовка-Андреевка-Еленовка-Докучаевск появилась стая волков. В Любовке рвут собак, в Еленовке задрали и съели теленка!».

У коментарях до посту інші користувачі пишуть, що причиною нападу вовків стала заборона полювання: "Охота запрещена, поэтому не удивительно. А теленка жаль конечно", "Будет хуже. Дикого зверья будет все больше. Ведь охоты не ведется, все накрылось. Скоро волки начнут и в города лезть".


От і побачимо, який він "Живий Нострадамус": Популярний бразильський екстрасенс назвав переможця Чемпіонату світу з футболу 2026

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:22

З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...

У Німеччині підтримали новий підхід ЄС щодо тимчасового захисту українців: Чого чекати

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:56

Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...