"Рвут собак, скоро начнут лезть в города": Жителі окупованої Донеччини скаржаться на агресивні зграї вовків

Причиною появи великої кількості сірих хижаків стала заборона полювання.

В одній зі спільнот в соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Докучаєвська Донецької області заявляють про появу зграї вовків, які вбивають собак і недавно з'їли теля, повідомляють Патріоти України.

Так один з користувачів пише: «На территории Любовка-Андреевка-Еленовка-Докучаевск появилась стая волков. В Любовке рвут собак, в Еленовке задрали и съели теленка!».

У коментарях до посту інші користувачі пишуть, що причиною нападу вовків стала заборона полювання: "Охота запрещена, поэтому не удивительно. А теленка жаль конечно", "Будет хуже. Дикого зверья будет все больше. Ведь охоты не ведется, все накрылось. Скоро волки начнут и в города лезть".


Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...