"Рвут собак, скоро начнут лезть в города": Жителі окупованої Донеччини скаржаться на агресивні зграї вовків

Причиною появи великої кількості сірих хижаків стала заборона полювання.

В одній зі спільнот в соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Докучаєвська Донецької області заявляють про появу зграї вовків, які вбивають собак і недавно з'їли теля, повідомляють Патріоти України.

Так один з користувачів пише: «На территории Любовка-Андреевка-Еленовка-Докучаевск появилась стая волков. В Любовке рвут собак, в Еленовке задрали и съели теленка!».

У коментарях до посту інші користувачі пишуть, що причиною нападу вовків стала заборона полювання: "Охота запрещена, поэтому не удивительно. А теленка жаль конечно", "Будет хуже. Дикого зверья будет все больше. Ведь охоты не ведется, все накрылось. Скоро волки начнут и в города лезть".


НБУ вводить жорсткі правила поповнення банківських карт: Що варто знати

четвер, 25 червень 2026, 16:10

Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...

Мобілізація з 1 липня: Ось що зміниться для чоловіків у розшуку ТЦК

четвер, 25 червень 2026, 15:56

В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...