"Рвут собак, скоро начнут лезть в города": Жителі окупованої Донеччини скаржаться на агресивні зграї вовків

Причиною появи великої кількості сірих хижаків стала заборона полювання.

В одній зі спільнот в соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Докучаєвська Донецької області заявляють про появу зграї вовків, які вбивають собак і недавно з'їли теля, повідомляють Патріоти України.

Так один з користувачів пише: «На территории Любовка-Андреевка-Еленовка-Докучаевск появилась стая волков. В Любовке рвут собак, в Еленовке задрали и съели теленка!».

У коментарях до посту інші користувачі пишуть, що причиною нападу вовків стала заборона полювання: "Охота запрещена, поэтому не удивительно. А теленка жаль конечно", "Будет хуже. Дикого зверья будет все больше. Ведь охоты не ведется, все накрылось. Скоро волки начнут и в города лезть".


Різниця у 10 разів: Ось яка найменша та найбільша пенсії в Україні

четвер, 25 червень 2026, 8:03

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...

Температура до +44°C: Європа задихається від аномальної спеки - у Франції є загиблі

четвер, 25 червень 2026, 7:54

В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...