Риба-голка вистрибнула з води і проштрикнула дитині шию (фото 12+)

Риба пронизала шию хлопчика прямо від підборіддя до підстави черепа.

В Індонезії риба-голка напала на 16-річного Мухаммеда Ідула, проколовши йому шию. Моторошний випадок стався, коли хлопець вночі на човнах зі своїм другом Сарді ловив рибу, передають Патріоти України.

Як розповів Бі-бі-сі потерпілий підліток, човен Сарді плив першим, а він плив за ним. Приблизно в 500 метрах від пляжу Сарді включив ліхтарик, і тут раптово з води вистрибнула риба-голка і вп’ялася йому в шию.

Риба пронизала шию хлопчика прямо від підборіддя до підстави черепа. Після цього він впав з човна в море, а риба в його шиї продовжувала ворушитися, намагаючись вирватися, і тягнула Мухаммеда у воду.

Підліток схопив рибу рукою і намагався міцно тримати її, щоб вона не рухалася і не ускладнила і без того глибоку травму. Сарді відмовив друга намагатися витягнути рибу, щоб запобігти кровотечі.

Хлопчикам дивом вдалося допливти до пляжу: весь цей час юний рибак тримав у руках 75-сантиметрову рибу, яка застрягла в його шиї. Батько Мухаммеда відвіз його в найближчу лікарню. Однак через відсутність необхідного обладнання лікарі не змогли витягнути рибу з шиї хлопчика. Медики тільки відрізали тулуб риби від голови.

Після цього підлітка перевезли в іншу лікарню. Для того, щоб дістати решту риби з його шиї знадобилося п’ять спеціалістів. Операція тривала одну годину. Лікарі кажуть, зараз виписувати юного рибалку рано. Йому необхідно ще пройти обстеження.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

На поминках окупанта з ЧФ РФ у Севастополі отруїлося семеро людей: двоє померли

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:27

У Севастополі тимчасово окупованого Криму заявили про дивну смерть кількох людей після походу до ресторану. Вони нібито стали жертвами отруєння на поминках російського офіцера, який помер від "бавовни" по штабу ЧФ РФ, передають Патріоти України. Автори...