Риба-голка вистрибнула з води і проштрикнула дитині шию (фото 12+)

Риба пронизала шию хлопчика прямо від підборіддя до підстави черепа.

В Індонезії риба-голка напала на 16-річного Мухаммеда Ідула, проколовши йому шию. Моторошний випадок стався, коли хлопець вночі на човнах зі своїм другом Сарді ловив рибу, передають Патріоти України.

Як розповів Бі-бі-сі потерпілий підліток, човен Сарді плив першим, а він плив за ним. Приблизно в 500 метрах від пляжу Сарді включив ліхтарик, і тут раптово з води вистрибнула риба-голка і вп’ялася йому в шию.

Риба пронизала шию хлопчика прямо від підборіддя до підстави черепа. Після цього він впав з човна в море, а риба в його шиї продовжувала ворушитися, намагаючись вирватися, і тягнула Мухаммеда у воду.

Підліток схопив рибу рукою і намагався міцно тримати її, щоб вона не рухалася і не ускладнила і без того глибоку травму. Сарді відмовив друга намагатися витягнути рибу, щоб запобігти кровотечі.

Хлопчикам дивом вдалося допливти до пляжу: весь цей час юний рибак тримав у руках 75-сантиметрову рибу, яка застрягла в його шиї. Батько Мухаммеда відвіз його в найближчу лікарню. Однак через відсутність необхідного обладнання лікарі не змогли витягнути рибу з шиї хлопчика. Медики тільки відрізали тулуб риби від голови.

Після цього підлітка перевезли в іншу лікарню. Для того, щоб дістати решту риби з його шиї знадобилося п’ять спеціалістів. Операція тривала одну годину. Лікарі кажуть, зараз виписувати юного рибалку рано. Йому необхідно ще пройти обстеження.

На Одещині збираються відновити ще одну стародавню фортецю, що грала значну роль в обороні регіону впродовж пізнього середньовіччя

вівторок, 28 травень 2024, 8:15

Татарбунарський замок є одним з найменш досліджених серед фортифікаційних споруд Північно-Західного Причорномор'я. Декілька років тому міська влада райцентру Татарбунари заявила про можливість відновлення османської фортеці 16-18 ст Зокрема міський го...

Коли в Україні почнуть надсилати повістки поштою - адвокат дав відповідь

вівторок, 28 травень 2024, 7:26

Військовий адвокат Сергій Дубок розповів "Суспільному", коли розпочнеться направлення повісток про призов поштою. "У разі не уточнення протягом 60 днів військовозобов’язаним або резервістом фактичної адреси місця проживання, повістка буде надіслана на ...