Риба падала з неба: Неочікувана знахідка біля дверей рідних домівок породила у жителів Флориди "біблійні" страхи про апокаліпсис (фотофакти)

Безперервна злива, викликана ураганом "Деббі", викинула сомів на житлові вулиці штату Флорида (США). Багатьом людям ці сцени нагадали біблійне пророцтво, що пророкує кінець часів, передають Патріоти України з посиланням на Daily Star.

Джоанна Мак та її чоловік були налякані безпрецедентною картиною, коли в неділю, 4 липня, відчинили двері та помітили двох сомів, яких принесло ураганом. Риби звивалися на землі в їхньому дворі.

"Ми живемо тут уже 10 років і ніколи раніше такого не бачили", — розповіла американка.

Джоанна сказала, що, на її думку, через сильний дощ, спричинений ураганом "Деббі", прилеглий ставок переповнився і відправив рибу в бік її будинку. Пара використовувала лопати і вудки, щоб допомогти виштовхнути рибу, що опинилася не на своєму місці, до зливових стоків, які проходили по обидва боки залитої водою вулиці.

"Коли дощ припинився, ми вийшли, знайшли їх і повернули на місце", — сказала вона.

Сом, якого помітив Ден Сіарлетта. Фото: X (Twitter)

Інший хлопець на ім'я Ден Сіарлетта опублікував у соціальних мережах X/Twitter кадри, на яких ще один сом намагається виплисти на мілководді біля його будинку в Санкт-Петербурзі, штат Флорида.

"Сом на моїй під'їзній доріжці, коли вулиці перетворюються на річки", — написав він.

Видання зазначає, що майже тиждень східне узбережжя Америки розриває ураган "Деббі". Найбільше постраждали штати Флорида, Джорджія та Північна Кароліна. Щонайменше п'ятеро людей загинули, а жорстокому природному явищу нещодавно було присвоєно першу категорію урагану.

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...

Люди прагнули трохи відпочинку біля моря: На популярному одеському пляжі внаслідок атаки "Шахеда" загинула молода жінка - осколок влучив у шию

вівторок, 23 червень 2026, 15:24

Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...