Рибалки були шоковані, коли побачили: В Італії спіймали акулу "з мордою свині" (фото)

В Італії незвичного виду акула "з мордою свині" шокувала моряків, що її зловили. Дивну тварину виявили військово-морські офіцери у водах біля міста Портоферрайо на італійському острові Ельба, повідомляють Патріоти України із посиланням на Mirror.

Коли вони витягли її з води, виявилося, що це акула, але виглядала вона незвично і здавалася мутантом. Морда тварини більше нагадувала очевидцям свинячу, ніж акулячу.

Однак зрештою тварину ідентифікували як тригранну акулу - цетрину (Oxynotus centrina), яку справді так і називають - акулою-свинею. Зазвичай ці акули мешкають у східній частині Атлантичного океану на глибині до 777 метрів. Вони належать до видів, що перебувають у вразливому становищі. Харчуються в основному багатощетинковими хробаками. Найбільша відома акула-свиня досягала 1,5 метра завдовжки.

"Займайтеся коханням, не війною": У мережі поширили "рекламу" військкоматів РФ із Сашею Грей, порнозірка відреагувала

четвер, 1 грудень 2022, 23:42

У мережі поширили фото, де нібито в одному з російських військкоматів з'явилася реклама з колишньою американською порноактрисою Сашею Грей. Однак виявилося, що це було фейком. Колишня порноактриса Саша Грей вже встигла відреагувати на фото в мережі, за...

"Ми проїхали 4000 км за три дні": Екс-коханий принцеси Діани допомагає українцям

четвер, 1 грудень 2022, 22:53

Колишній коханий представниці королівської родини Великої Британії, покійної принцеси Діани, 64-річний майор Джеймс Х'юїтт відвідав Україну. Він допомагає людям, які постраждали від російської війни. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. ...