Рибалки були шоковані, коли побачили: В Італії спіймали акулу "з мордою свині" (фото)

В Італії незвичного виду акула "з мордою свині" шокувала моряків, що її зловили. Дивну тварину виявили військово-морські офіцери у водах біля міста Портоферрайо на італійському острові Ельба, повідомляють Патріоти України із посиланням на Mirror.

Коли вони витягли її з води, виявилося, що це акула, але виглядала вона незвично і здавалася мутантом. Морда тварини більше нагадувала очевидцям свинячу, ніж акулячу.

Однак зрештою тварину ідентифікували як тригранну акулу - цетрину (Oxynotus centrina), яку справді так і називають - акулою-свинею. Зазвичай ці акули мешкають у східній частині Атлантичного океану на глибині до 777 метрів. Вони належать до видів, що перебувають у вразливому становищі. Харчуються в основному багатощетинковими хробаками. Найбільша відома акула-свиня досягала 1,5 метра завдовжки.

Повернувся в РФ за обміном: Льотчик, який бомбив міста в Україні, помер у страшних муках

субота, 21 травень 2022, 8:56

У Росії помер льотчик Вадим Алаєв, який потрапив у полон після того, як бомбив мирні населені пункти України. Його повернули країні-агресору під час обміну полоненими 19 квітня. Вже вдома він помер від страшних опіків, отриманих в загорівся після підби...

"Поховали жінку, а в її могилу влучила бомба": Подружжя з Луганщини розповіло про втечу з пекла

субота, 21 травень 2022, 8:42

Вісім років війна "дихала їм у спини", тягнула свої страшні щупальця до їхніх домівок, а коли, нарешті, підібралася ще ближче – змусила тікати за 700 кілометрів від дому, передають Патріоти України. . Ірина й Олександр жили у селищі міського типу Нижн...