Рибалки були шоковані, коли побачили: В Італії спіймали акулу "з мордою свині" (фото)

В Італії незвичного виду акула "з мордою свині" шокувала моряків, що її зловили. Дивну тварину виявили військово-морські офіцери у водах біля міста Портоферрайо на італійському острові Ельба, повідомляють Патріоти України із посиланням на Mirror.

Коли вони витягли її з води, виявилося, що це акула, але виглядала вона незвично і здавалася мутантом. Морда тварини більше нагадувала очевидцям свинячу, ніж акулячу.

Однак зрештою тварину ідентифікували як тригранну акулу - цетрину (Oxynotus centrina), яку справді так і називають - акулою-свинею. Зазвичай ці акули мешкають у східній частині Атлантичного океану на глибині до 777 метрів. Вони належать до видів, що перебувають у вразливому становищі. Харчуються в основному багатощетинковими хробаками. Найбільша відома акула-свиня досягала 1,5 метра завдовжки.

"Коронавирус, наверно, только в автобусах опасен": В окупованому Донецьку виступила відома російська гумористка (відео)

неділя, 28 листопад 2021, 21:44

«У нас, кстати, пандемия и новый штамм коронавируса, ну он, наверное, людей только в автобусах заражает», - обурились жителі ОРДО.

Свята наближаються: У Києві встановлять найбільший у Європі вертеп

неділя, 28 листопад 2021, 21:33

На новорічні та різдвяні свята в центрі Києва встановлять найбільший в Європі вертеп – декорації з символічним відтворенням народження Христа. Вже відомо, що конструкція буде заввишки аж 38 метрів, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ 24...