Риболовля для чоловіків закінчилася зустріччю з ведмедями - такого нахабства вони не чекали (відео)

У Росії, на Камчатці, рибалки зустріли небезпечних звірів - ведмедів. Про це повідомляє "Бурхливий світ", передають Патріоти України.

До чоловіків прийшла ведмедиця з ведмежатами. Вели вони себе зовсім не агресивно і на людей не нападали. Звірі стояли осторонь і спостерігали з цікавістю за людьми, а рибалки в свою чергу за ними.

У якийсь момент ведмедиця підійшла ближче до води, тоді літній рибалка злякався і дістав пістолет, щоб захиститися в разі нападу. Він намагався відігнати від себе звіра, кричав і прицілювався в разі необхідності зброєю.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...