Риболовля для чоловіків закінчилася зустріччю з ведмедями - такого нахабства вони не чекали (відео)

У Росії, на Камчатці, рибалки зустріли небезпечних звірів - ведмедів. Про це повідомляє "Бурхливий світ", передають Патріоти України.

До чоловіків прийшла ведмедиця з ведмежатами. Вели вони себе зовсім не агресивно і на людей не нападали. Звірі стояли осторонь і спостерігали з цікавістю за людьми, а рибалки в свою чергу за ними.

У якийсь момент ведмедиця підійшла ближче до води, тоді літній рибалка злякався і дістав пістолет, щоб захиститися в разі нападу. Він намагався відігнати від себе звіра, кричав і прицілювався в разі необхідності зброєю.

Хіти тижня. Порівняв зі свинями: Український прикордонник образив ЗСУ

неділя, 27 вересень 2020, 17:00

Ігор Шарун на відео порівняв військовослужбовців ЗСУ зі свинями й виклав його в соцмережі. Український прикордонник Ігор Шарун опублікував у соціальній мережі ТікТок відео, на якому порівняв воїнів Збройних сил України зі свинями. Публікація з образами...

Песики вже тоді були кращими друзями: Археологи виявили загадкове поховання собак, якому понад 8 тис. років (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 15:16

Вважається, що в цьому районі в кам'яному столітті жили мисливці. На місці поховання кам'яного століття в Швеції археологи виявили останки стародавніх собак віком понад 8 400 років. Про це розповідає Daily Mail, передають Патріоти України. Місце, де бу...