
В Миколаївській області у грудні зацвіли яблуні і місцеві жителі спостерігають буйний цвіт плодових дерев. Українці знімають відео, на яких можна побачити близько десятка квітучих яблуневих дерев. Як повідомляється в сюжеті ТСН, все це відбувається в той час, як іде сніг, передають Патріоти України.
Це дійсно можна вважати природною аномалією. Експерти знаходять пояснення даного факту. Вони кажуть, що цвітіння яблунь спровокувало стрес, адже рік був досить посушливим, а восени пройшли гарні дощі. Через це багато рослин ведуть зараз себе аномально.
Наприклад, в листопаді ще у багатьох фермерів плодоносила малина і квітнув бузок, а тепер прийшла черга і яблунь. "Сніг йде, а дерева цвітуть. Я в шоці. Ось це 2020 рік, невеличкий молодий сад увесь у цвіту", - повідомляє один з місцевих жителів у відеоролику.
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...
Німецькі вчені вивчили людські звички, які потенційно можуть призвести до раку. У статті, опублікованій закордонними ЗМІ, медики назвали три звички, які провокують онкологію, передають Патріоти України. Давно відомо, що злоякісні пухлини можуть бути сп...