
Американці довелося ампутувати ногу через інфекцію, занесену під час педикюру. Про цю історію пише The Jerusalem Post, передають Патріоти України.
У 2018 році під час б'юті-процедури майстер зробила 55-річній жительці Флориди поріз. До рани потрапила інфекція, яка швидко поширилася тілом клієнтки, почасти тому, що в неї було захворювання периферичних артерій - стан, що викликає звуження кровоносних судин і зменшення припливу крові до кінцівок.
В результаті жінці ампутували ногу. Вона також втратила свій будинок, коли медичні витрати через ампутацію виявилися непосильними. Тепер постраждала змушена жити з родичами.
У 2020 році клієнтка подала до суду на салон, де робила педикюр. У позові стверджувалося, що під час процедури працівниця салону використовувала інструменти та обладнання, які були настільки брудними, що представляли небезпеку для клієнтів. А також що компанія не слідувала власній політиці, не навчала належним чином своїх співробітників і тримала обладнання в поганому стані.
Представники салону своєю чергою заявляли, що клієнтка не звернулася за невідкладною медичною допомогою і не вжила розумних заходів для запобігання розвитку інфекції.
Зрештою, однак, в середині грудня 2021-го було досягнуто мирової угоди. Жінка має отримати компенсацію в розмірі 1,75 мільйона доларів.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...