Салон краси заявив, що постраждала сама винна: Жінка лишилася без ноги через... педикюр

Американці довелося ампутувати ногу через інфекцію, занесену під час педикюру. Про цю історію пише The Jerusalem Post, передають Патріоти України.

У 2018 році під час б'юті-процедури майстер зробила 55-річній жительці Флориди поріз. До рани потрапила інфекція, яка швидко поширилася тілом клієнтки, почасти тому, що в неї було захворювання периферичних артерій - стан, що викликає звуження кровоносних судин і зменшення припливу крові до кінцівок.

В результаті жінці ампутували ногу. Вона також втратила свій будинок, коли медичні витрати через ампутацію виявилися непосильними. Тепер постраждала змушена жити з родичами.

У 2020 році клієнтка подала до суду на салон, де робила педикюр. У позові стверджувалося, що під час процедури працівниця салону використовувала інструменти та обладнання, які були настільки брудними, що представляли небезпеку для клієнтів. А також що компанія не слідувала власній політиці, не навчала належним чином своїх співробітників і тримала обладнання в поганому стані.

Представники салону своєю чергою заявляли, що клієнтка не звернулася за невідкладною медичною допомогою і не вжила розумних заходів для запобігання розвитку інфекції.

Зрештою, однак, в середині грудня 2021-го було досягнуто мирової угоди. Жінка має отримати компенсацію в розмірі 1,75 мільйона доларів.

В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...

Слухання парламенту ЄС: Росія в ході війни завдала екології України збитків у $35 мільярдів

вівторок, 4 жовтень 2022, 4:15

Російське повномасштабне вторгнення завдало екології України збитків у 35,3 млрд доларів, а мільйони гектарів природних заповідників наразі знаходяться під загрозою. Про це міністр екології Руслан Стрілець заявив на слуханнях в Парламенті ЄС в Страсбур...