"Сам бере участь у гей-парадах, б**. Він такий кайф від цього отримував, що капець, б**": Головний тренер "Колоса" нецензурно висловився про журналіста (відео)

Головний тренер ковалівського "Колоса" Руслан Костишин на прес-конференції після перемоги своєї команди над полтавською "Ворсклою" (3:0) у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги прокоментував скандальний епізод зі своїми підопічними, які в поїзді Ужгород-Київ, передають Патріоти України.

У трусах чіплялися до дівчат: клуб УПЛ відреагував на п'яний дебош своїх футболістів у потязі у трусах чіплялися до дівчат. 44-річний фахівець різко висловився про журналіста Андрія Сеньківа, який раніше висвітлював неоднозначні дії футболістів під час залізничної поїздки.
"Ось журналіст Сеньків. Він просто знищив пацанів морально. Він дуже брудно розмовляв. Я дуже хочу їх захистити, я не знаю, як. Я не хочу бути таким, як Сеньків. Він з такою насолодою їх ганьбив.

У мене таке відчуття, що він сам цим займається, що він сам, б**, ходить з пісюном надроченним, б**, і бере участь у гей-парадах, б**. Він такий кайф від цього отримував, що капець, б**. Без доказів, без нічого", - сказав Костишин.

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...