"Сам Бог наглядає": У київському ліфті замість кнопки виклику диспетчера повісили... ікони (фото)

В одній з кабін ліфта в будинку на вулиці Дніпровська Набережна в Києві замість встановлення зв'язку з диспетчером повісили ікони. Фото з кабіни опублікували у Telegram-каналі "Говорять на Бессарабці", передають Патріоти України.
"ОСББ вирішило замовити послуги зв'язку диспетчера з ліфтовою кабіною. Але замість цього підрядник встановив зв'язок з божими силами. Ми не знаємо, чи є зв'язок з оператором, але точно знаємо, що за ліфтом наглядає Боже око. Можливо, скоро такий зв'язок буде у всіх ліфтах Дарницького району?" – задалися питанням у підписі до фото.

Вказується, що ці ж підрядники обслуговують й інші ліфти у районі. "Або це місцеві "таліби" захопили всі ліфти Дарницького району?" – написали під фото.

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...